وزیر ورزش و جوانان:

۹۲ درصد متقاضیان وام ازدواج تسهیلات دریافت کرده اند

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در سال ۹۶ گفت: ۹۲ درصد متقاضیان موفق به اخذ تسهیلات شده اند.

۹۲ درصد متقاضیان وام ازدواج تسهیلات دریافت کرده اند

گیلان خبر: سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در نشست هم اندیشی روسای مجامع سازمانهای مردم نهاد جوانان سراسر کشور و احزاب و تشکل ها که در سالن همایش های آکادمی ملی المپیک برگزار شد، با بیان اینکه تاکنون در استفاده از مدیران جوان و مدیران زن در این وزارتخانه قدم های مهمی برداشته ایم، اظهار داشت: مجموعه دولت تلاش کرده است وعده هایی که داده است محقق کند و مهم ترین آنها تحقق مشارکت اجتماعی جوانان است و این دولت تلاش کرد این مسیر که با نگاه امنیتی در دولتهای قبل محدود شده بود، باز کرد.

وی افزود: تسهیل برقراری ارتباطات را که جزو حقوق غیر قابل انکار شهروندان است در دستور کار خود داشته ایم.

سلطانی فر اضافه کرد: در عرصه ازدواج که وظیفه مهم هر دولت تسهیل آن است ارائه تسهیلات از 9800 میلیارد تومان در سال 95 به حدود 12 هزار میلیارد تومان در سال گذشته رسید و حدود 92 درصد متقاضیان وام موفق به دریافت تسهیلات شدند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: سمن های مرتبط با جوانان به مرز 2000 رسیده است و خانه های جوان که در آغاز دولت یازدهم یک عدد بود به 70 عدد رسیده است و تا پایان سال به 120 خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: در فرآیند انتخاب فدراسیون ها جوانگرایی را آغاز کرده ایم و 5 مدیرکل زیر 40 سال داریم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43527

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر