پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت «هفته گرامیداشت مقام معلم» پیامی صادر کرد.

پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم

گیلان خبر: در متن پیام سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم  آمده است: خجسته زادروز حضرت حجت(عج) را که با آغاز هفته معلم تقارن یافته است، به همکاران عزیزم صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم.

ایران اسلامی امروز به خود می بالد که بهره مند از وجود معلمانی فرهیخته است که دست همت از آستین فکرت برون آورده اند و خردمندانه با توانمند سازی کودکان و نوجوانان، طرحی نو در تعالی و پیشرفت میهن عزیزمان در انداخته اند.

در ادامه این پیام آمده است: امید آن دارم نهادها، دستگاه ها، سازمان ها و بخش های سهیم در پیشرفت کشور با مشارکتی فعال و مؤثر و قدرشناسی از تلاش های معلمان، از مسئولیت خویش در قبال آموزش و پرورش غفلت نورزند تا این دستگاه آینده ساز بتواند از تنگناهای سخت عبور کند.

بی تردید جامعه ایرانی به قله های پیشرفت و چشم انداز توسعه دست نمی یابد مگر با فراهم آوردن زمینه های تربیت معلمانی خلاق و فکور و تأمین فضایی احترام آمیز که متناسب با شأن والای معلمان است.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید استاد مطهری و دو شهید تابناک نظام آموزش و پرورش، شهیدان رجایی و باهنر، از خداوند متعال مسألت دارم تا در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) ، همه تلاشگران عرصه تحول در نظام آموزش و پرورش را برای تربیت فرزندانی فکور، خلاق، متدین، توانمند و مفتخر به هویت ایرانی اسلامی، توفیق روز افزون عنایت بفرماید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43609

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر