معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران مطرح کرد

تمرکز دستگاه‌های اجرایی بر موضوعات فرهنگی و اجتماعی در «هفته فرهنگی»

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران از طرح اختصاص هفته فرهنگی با هدف تمرکز دستگاه‌ها بر موضوعات فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

تمرکز دستگاه‌های اجرایی بر موضوعات فرهنگی و اجتماعی در «هفته فرهنگی»

گیلان خبر: شکرالله حسن بیگی در جلسه ستاد فرهنگی اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی که صبح امروز  (چهارشنبه ١٩ اردیبهشت ماه) برگزار شد، با اشاره به مأموریت ویژه "هیئت اندیشه ورز" در کارشناسی موضوعات اجتماعی گفت: هر یک از دستگاه های متولی اجتماعی با طرح موضوعات مورد نظر در این هیئت با محور کارشناسی مسائل را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: برای بازنگری در طرح تقسیم کار ملی طی یک هفته دستگاه های متولی موضوعات مورد نظر را به دفتر اجتماعی استانداری ارسال کنند و قرار است در کلیه شهرستان های استان هفته فرهنگی پایه‌گذاری شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران ،همکاری فرمانداران و دستگاه های فرهنگی در هفته فرهنگی را مهم دانست و تصریح کرد:در هفته فرهنگی قرار است همه فعالیت های دستگاه های اجتماعی بر موضوعات فرهنگی متمرکز شود و تفاهم نامه های دستگاهی در این هفته در محورهای مختلف اجتماعی منعقد می شود.

حسن بیگی در ادامه سخنانش با اشاره به دستور وزیر کشور مبنی بر حضور فرمانداران در ستاد ساماندهی آسیب های اجتماعی استان گفت: فرمانداران تشکیل ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی را در شهرستان ها جدی گرفته و منظم جلسات آن را برگزار کنند.

وی در پایان افزود: دستگاه های متولی در امور اجتماعی و عضو ستاد ساماندهی آسیب های اجتماعی موضوعات کارشناسی خود را با تمرکز بر تبیین وضع موجود،معرفی آسیب مورد نظر،راهکارهای مقابله با آن آسیب و اقدامات انجام شده تاکنون را مورد توجه قرار دهند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43806

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر