برای تمدید دفترچه بیمه نیازی به مراجعه حضوری نیست/ تحویل درب منازل از ۲ ماه دیگر

قوامی گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی تا کمتر از دو ماه دیگر، برای تعویض و تمدید دفترچه نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

برای تمدید دفترچه بیمه نیازی به مراجعه حضوری نیست/ تحویل درب منازل از ۲ ماه دیگر

گیلان خبر: محمد قوامی، مدیر کل دفتر کارگزاری‌های سازمان تامین اجتماعی ؛ با اشاره به شلوغی کارگزاری ها به دلیل تمدید دفترچه تصریح کرد: با در دست داشتن طرح جدیدی مانع به وجود آمدن شلوغی و ازدحام خواهیم شد.

قوامی افزود: بیمه شدگان تامین اجتماعی تا کمتر از دو ماه دیگر برای تعویض و تمدید دفترچه خود، نیازی به مراجعه حضوری نخواهد داشت و افراد می‌توانند با روش هایی که پیش بینی کرده ایم، درخواست خود را ثبت کنند تا دفاتر درمانی تازه صادر شده و یا تمدید شده، درب منازل تحویل‌ آنها داده شود.

وی خاطرنشان کرد: از دوسال پیش استقرار پرونده الکترونیک بیمه ای شروع شد و اکنون پرونده کاغذی بیمه ای در شعب نداریم. به این ترتیب دو فاز از فرایند کاری مراجعین ما هنگام مراجعه به شعب که در صف ایستادن و دریافت شماره برای مراجعه به بایگانی و برعکس بود، حذف شده است.

مدیر کل دفتر کارگزاری‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: این طرح می تواند به استانداردسازی دفاتر کارگزاری بیمه تامین اجتماعی کمک بسزایی کند. افزایش میزان رضایت از دریافت خدمات، کاهش آلودگی های بصری و استفاده از پرسنل متخصص که تحت آموزش های ویژه قرار گرفته اند، از جمله این خدمات خواهد بود.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 44232

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر