آموزش مجازی بیش از 30 هزار دبیر مدارس تهران در طرح مدرسه آماده

بیش از 30 هزار نفر از کادر آموزشی و اداری مدارس شهرستان های تهران در قالب همکاری مشترک سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در راستای اجرای طرح مدرسه آماده، به صورت الکترونیکی آموزش های مرتبط با مدیریت بحران را با هدف ایجاد آمادگی، افزایش مهارت فردی و تقویت ساختارهای فعالیت و مشارکت گروهی فرا گرفتند.

آموزش مجازی بیش از 30 هزار دبیر مدارس تهران در طرح مدرسه آماده

گیلان خبر: این دوره به منظور ارتقای آمادگی، ایمنی و توانمندسازی مدارس شهر تهران برای مقابله با حوادث و ایجاد زمینه مناسب مشارکت و همکاری سازمان ها و نهادهای مسئول در حوزه مدیریت بحران، ارتقای فرهنگ تاب آوری در برابر سوانح و تهیه سند کاهش خطرپذیری مدارس و تقویت ساختارهای فعالیت و مشارکت گروهی پرسنل و دانش آموزان مدارس برگزار شد.

این دوره آموزش ضمن خدمت مدرسه آماده (مدیریت بحران)، به مدت 16 ساعت برای کادر آموزشی و اداری مدارس شهرستان های تهران در اردیبهشت و خرداد ماه جاری به صورت مجازی در حال برگزاری است که امکان بهره برداری مفیدتر مخاطبان و کنترل بیشتر کیفیت آموزش های ارائه شده را فراهم می کند.

مبانی مدیریت بحران، شناخت مخاطرات و اقدامات لازم قبل، هنگام و بعد از آن، حمایت روانی در بحران، مبانی اطفاء حریق، فوریت های پزشکی، تصمیم گیری در شرایط بحران از جمله سرفصل های این دوره آموزشی به شمار می آید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44250

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر