مسئولان آموزش و پرورش درباره لو رفتن سوالات امتحان نهایی به مجلس گزارش می‌دهند

سخنگوی کمیسیون آموزش از ارائه گزارش وزارت آموزش و پرورش درباره لو رفتن سوالات امتحان نهایی به کمیسیون متبوع خود خبر داد.

مسئولان آموزش و پرورش درباره لو رفتن سوالات امتحان نهایی به مجلس گزارش می‌دهند

گیلان خبر: میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات ، با اشاره به شائبه لو رفتن سوالات امتحان نهایی سال 97، اظهار کرد: این موضوع را بنده از طریق رسانه‌ها شنیدم و هنوز صحت و سقم آن به صورت رسمی تایید نشده است.

وی ادامه داد: روال قرنطینه معلمان طراح سوالات امتحان نهایی همواره بوده و در حال حاضر هم با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات تاکید کرد: مسئولان وزارت آموزش و پرورش سه‌شنبه جاری برای بررسی و ارائه گزارش خود درباره موضوع لو رفتن سوالات امتحان نهایی در کمیسیون آموزش مجلس حضور می‌یابند.

میرزاده با اشاره به اینکه لو رفتن سوالات امتحان نهایی موضوع جدیدی نیست، متذکر شد: این روزها به دلیل گسترش فضای مجازی روند انتشار این ناهنجاری‌ تسریع پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که نظام آموزشی به این صورت باشد، احتمال لو رفتن سوالات امتحان نهایی هم وجود دارد، تصریح کرد: تامین امنیت سوالات امتحانات نهایی بسیار سخت است و امکان به صفر رسیدن تخلفات وجود ندارد.

نماینده مردم گرمی تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی در آموزش و پرورش به این موضوع همواره رسیدگی کردند و قطعا اگر تخلفی صورت گرفته باشد، با متخلفان برخورد می‌کنند.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

کد مطلب: 44293

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر