آخرین جزئیات از رفتار غیراخلاقی معلم مدرسه غیردولتی

رئیس آموزش و پرورش منطقه ۲ به تشریح آخرین وضعیت از پیگیری رفتار غیراخلاقی معلم این منطقه پرداخت.

آخرین جزئیات از رفتار غیراخلاقی معلم مدرسه غیردولتی

گیلان خبر: ناصر کوهستانی رئیس آموزش و پرورش منطقه 2 شهر تهران درباره اتفاق اخیری که در یکی از مدارس متوسطه دوم این منطقه مبنی بر انتشار فیلم‌های غیراخلاقی از سوی یکی از معلمان رخ داده است، اظهار کرد: از هفته گذشته که متوجه این اتفاق‌ شدیم، کارگروهی در مدرسه برای بررسی ابعاد مختلف جریان تشکیل شده است و همچنان به فعالیت ادامه می‌دهیم.

مدیر مدرسه غیر دولتی منطقه ۲ عزل و تعلیق شد

وی ادامه داد: پس از این موضوع مدیر مدرسه غیردولتی عزل و حکم مدیریتش هم تعلیق شده است، همچنین سرپرست جدیدی را جایگزین مدیر قبلی کردیم تا شرایط مدرسه برای دانش آموزان به طور عادی سپری شود.

کوهستانی تصریح کرد: معلم خاطی که از نیروهای آزاد بود تحویل مراجع قضایی شد تا این مرجع به اتهامات وارده رسیدگی کند. همچنین با توجه به اظهارات خانواده‌ها شکایتی از این فرد داشتیم که منتظریم ابعاد مختلف این قضیه از سوی مراجع قضایی به طور کامل روشن شود.

رئیس آموزش و پرورش منطقه 2 ادامه داد: در اقرارنامه فرد خاطی اتهامات وارد به طور صریح اعلام نشده است بنابراین باید منتظر بمانیم تا مراجع قضایی ابعاد دقیق این موضوع را مشخص کنند،  آ‌موزش و پرورش به طور جدی این وضعیت را  پیگیری می‌کند.

وی از برگزاری دوره‌های مشاوره‌ای برای دانش آموزان خبر داد و گفت: چنین دوره‌هایی را برای دانش آ‌موزان در نظر گرفتیم تا از نظر روحی دچار مشکل نشوند که خوشبختانه اکنون هم در آرامش به گذراندن امتحانات می‌پردازند.


بیشتر بخوانید: دستور وزیر آموزش و پرورش برای رسیدگی به ماجرای آزار و اذیت دانش آموزان منطقه ۲


کوهستانی در پاسخ به این سوال که آیا معلم خاطی گزینش و اجازه فعالیت در مدرسه را داشته است یا خیر، بیان کرد: بررسی‌های جذب اولیه برای این فرد انجام شده بود و پیش از این هم کارهای این معلم براساس گزینش بوده است.

فیلمی از رفتار غیراخلاقی ناظم مدرسه غیردولتی در تهران

 

 
 
 
00:00 01:58
 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

کد مطلب: 44304

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر