فرمانده نیروی انتظامی

تقویت عقیدتی- سیاسی ، تقویت فرماندهی و شاکله کلی ناجا است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: معتقدیم هرچه سازمان عقیدتی - سیاسی ناجا حمایت و پشتیبانی شود ماموریت‌های ناجا بهتر پیش می‌رود؛ چرا که تقویت سازمان عقیدتی- سیاسی ناجا به منزله تقویت فرماندهی و شاکله کلی ناجا است.

تقویت عقیدتی- سیاسی ، تقویت فرماندهی و شاکله کلی ناجا است

گیلان خبر: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تودیع و معارفه رییس عقیدتی- سیاسی ناجا، اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره توجه ویژه ای به مأموریت‌ها و انتصابات در نیروی انتظامی داشته و دارند و از این بابت خداوند را شاکریم.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم تدابیر و منویات فرماندهی معظم کل قوا را با تمام وجود تبیین و عملی کنیم چرا که بر این باوریم صلاح، پیشرفت، برکت و موفقیت امور در اجرای منویات و تدابیر معظم له است.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان عقیدتی - سیاسی ناجا،عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب، همواره بر ارتقاء فضای معنوی، مکتبی، دینی و انقلابی در نیروی انتظامی و آحاد کارکنان و خانواده هایشان تأکید ویژه‌ای داشته‌اند از این رو در ناجا نیز توسعه فضای دینی، انقلابی و جهادی از اولویت‌های اساسی است.

سردار اشتری با تأکید بر اینکه رمز موفقیت نیروهای مسلح حرکت در مسیر تحقق تدابیر رهبری است، خاطر نشان کرد: همواره باید تدابیر معظم له را در انجام مأموریت‌ها مورد توجه قرار دهیم.

وی در ادامه با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت‌های پلیس، عنوان کرد: نیروی انتظامی در سطح و طیف وسیعی با مردم در تعامل و ارتباط است، این مهم را توفیق می‌دانیم و برای خدمتگزاری تمام ظرفیت و امکانات مان را به کار می‌گیریم.

سردار اشتری عنوان کرد: وظیفه ذاتی و قانونی نیروی انتظامی تأمین نظم و امنیت است و باید برای تحقق این مهم و انجام مأموریت‌های محوله زیرساخت های لازم ایجاد شود.

فرمانده ناجا ادامه داد: در این راستا با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود به دنبال انجام مأموریت ها هستیم و در تلاشیم به تعبیر مقام معظم رهبری، پلیس در تراز نظام اسلامی داشته باشیم و برای تحقق این امر، گام های مهمی برداشته شده است.

وی در ادامه با اشاره به انتصاب حجت الاسلام ادیانی به عنوان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، بیان کرد: خدا را شاکریم که برادری بزرگوار، ولایی و با روحیه جهادی با حکم رهبری در این سمت منصوب شدند؛ بنده در دیداری که با حجت الاسلام ادیانی داشتم، عنوان کردم که با تمام وجود در خدمت شما خواهم بود.

 عالی ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: معتقدیم هر چقدر سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بیشتر حمایت و پشتیبانی شود، مأموریت های نیروی انتظامی بهتر پیش می رود چراکه تقویت سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به منزله تقویت فرماندهی و شاکله کلی ناجا است.

سردار اشتری گفت: همواره به فرماندهان، معاونان و روسای رده های ستاد و استانی تأکید و توصیه ویژه ای برای همکاری با سازمان عقیدتی سیاسی ناجا داشته ام کما اینکه این روحیه در آنها همواره وجود داشته است.

وی خاطرنشان کرد: جا دارد از تلاش های برادر عزیز  حجت الاسلام والمسلمین بهرامی  تشکر کنم، انصافا حاج آقا بهرامی با تمام توان در نیروی انتظامی مشغول خدمت بودند و تمام سعی و تلاششان اجرای منویات مقام معظم  رهبری بود، از طرف خودم، فرماندهان و کارکنان ناجا از زحمات بی شائبه ایشان تشکر می کنم و برای حجت الاسلام ادیانی آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون دارم.

وی در ادامه با بیان اینکه پیروزی و موفقیت ناجا در گرو همدلی و تعامل همگانی است، گفت: ان شاء الله بتوانیم در مسیر تحقق فرامین و تدابیر مقام معظم رهبری گام برداریم و سرباز خوبی برای نظام و انقلاب بوده و راه شهدا را ادامه دهیم و خدا را شاکریم و قدردان فرصت خدمتگزاری به مردم هستیم.

گفتنی است، پس از سخنان سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرماندهی کل قوا حکم انتصاب حجت الاسلام ادیانی را قرائت کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44677

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر