رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم و تقسیط بدهی فارغ‌التحصیلان از ۲۰ مرداد تا ۱۰ شهریور

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه ۴۴۰ میلیارد تومان مطالبات سنواتی وجود داشته اما برنامه‌ریزی خاصی برای وصول آن صورت گرفته، گفت: ۳۸۲ میلیارد تومان از این مطالبات وصول و به چرخه خدمات‌رسانی باز گشته است.

بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم و تقسیط بدهی فارغ‌التحصیلان از ۲۰ مرداد تا ۱۰ شهریور

گیلان خبر: ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: جامعه هدف ما 4 میلیون و 70 هزار دانشجو با 2700 واحد دانشگاهی است.

وی تصریح کرد: 440 میلیارد تومان مطالبات سنواتی از قبل وجود داشته اما با برنامه‌ریزی دانشگاه‌ها و مشارکت دانشگاه‌ها 382 میلیارد تومان آن وصول و به چرخه خدمات رسانی بازگشته است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: طرح بخشودگی 100 درصدی جرائم بدهکاران صندوق رفاه دانشجویی و تقسیط مجدد فارغ‌التحصیلان به مناسبت عید قربان و عید غدیر از 20 مرداد تا 10 شهریور اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از مهرماه سال جاری و با تدبیر صورت گرفته منابع مالی صندوق بیش از 2 برابر شده است به طوریکه سال گذشته این منابع 417 میلیارد تومان بوده اما با مساعدت سازمان برنامه و بودجه به 673 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد ضمن اینکه با هم‌افزایی بانک قرض‌الحسنه مهر این منابع به 1300 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده و بنا داریم پوشش 100 درصدی به درخواست‌های دانشجویان بدهیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44761

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر