رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران مطرح کرد

رفع مشکلات بخش خصوصی و دستگاه‌ها در گروی سیاست‌گذاری کلان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در صورتی که بخش خصوصی با دستگاه‌های اجرایی برای انجام فعالیت مشکلی دارند، مسائل را در جلسات مطرح کنند تا در راستای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌ها به صورت کلان پیگیری شوند.

رفع مشکلات بخش خصوصی و دستگاه‌ها در گروی سیاست‌گذاری کلان

گیلان خبر: نعمت‌الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی استان تهران با اشاره به دستور این جلسه بیان کرد: براساس گزارش‌ها در تمامی شهرهای استان تهران گازرسانی انجام شده است.

ترکی گفت: حدود ۹۷ درصد روستاهای استان تهران دارای لوله‌کشی گاز هستند و مقرر شده است تا پایان سال ۹۸ برای تمام روستاهای استان تهران گازرسانی انجام شود.

وی درباره گازرسانی به شهرک‌های صنعتی افزود: در حال حاضر ۱۸ شهرک صنعتی استان دارای لوله‌کشی گاز هستند و چهار شهرک باقی مانده که دو مورد از آن تاپایان امسال و دو شهرک دیگر نیز تا نیمه اول سال ۹۸ گازرسانی می‌شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران درباره اهمیت گازرسانی به واحدهای کشاورزی علی‌الخصوص گلخانه‌های استان گفت: براساس برآوردهای وزارت جهاد کشاورزی حدود ۱۰۰ هکتار از گلخانه‌های استان تا نیمه دوم سال جاری از گاز لوله‌کشی بهره‌مند خواهند شد.

ترکی با بیان اینکه ۴۸ جایگاه عرضه سوخت در تهران تا پایان سال جاری آغاز به کار می‌کنند، افزود: در برخی از جایگاه‌های شهر تهران سوخت به صورت تک‌پمپی عرضه خواهد شد و موضوع توزیع سوخت سیار نیز یکی از مسائل مهم است.

وی گفت: توزیع سوخت سیار در کلان‌شهر تهران به صورت سامانه اینترنتی مطرح شد و شرکت پخش‌ و‌ پالایش نفت استان تهران با اعلام آمادگی برخی شرکت‌های خصوصی برای این موضوع و با مجوز وزارت نفت موافقتکرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: قیمت سوخت‌رسانی سیار مانند قیمت سوخت جایگاه‌ها است ولی هزینه ایاب و ذهاب این سرویس توافقی است.

وی در پایان با اشاره به لزوم بررسی مشکلات بخش خصوصی خاطرنشان کرد: در صورتی که بخش خصوصی با دستگاه‌های اجرایی برای انجام فعالیت مشکلی دارند،مسائل را در جلسات مطرح کنند تا در راستای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌ها به صورت کلان پیگیری شوند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45189

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر