معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد

توزیع ۲۵ نوبت شیر در مدارس با اعتبار ۱۸۰ میلیارد تومان/ بررسی «اولویت‌بندی» برای توزیع شیر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: بررسی کردیم با اعتبار ۱۸۰ میلیارد تومان می‌توانیم ۲۵ نوبت شیر بین دانش‌آموزان توزیع کنیم.

توزیع ۲۵ نوبت شیر در مدارس با اعتبار ۱۸۰ میلیارد تومان/ بررسی «اولویت‌بندی» برای توزیع شیر

گیلان خبر: علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در آخرین وضعیت پیگیری توزیع شیر در مدارس اظهار کرد: شیر در قانون بودجه ردیف دارد و به ما ابلاغ هم شده است اما تخصیص نگرفتیم و تا زمانی که تخصیص نگیریم، قادر به عقد قرارداد با شرکت‌های لبنی نیستیم.

وی ادامه داد: تمام زمینه‌چینی‌ها را کردیم و هماهنگی لازم را انجام دادیم و به محض اینکه تخصیص را دریافت کنیم، می‌توانیم سریعاً به استان‌ها ابلاغ کرده و کار را شروع ‌کنیم.

الهیار ترکمن در خصوص اعتبار در نظر گرفته شده برای شیر مدارس گفت: ۱۸۰ میلیارد تومان به اندازه سال گذشته است اما قدرت خرید کمتر است.

وی اضافه کرد: بررسی کردیم با قیمت‌هایی که سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به ما داده است حدوداً ۲۵ نوبت می‌توانیم شیر توزیع کنیم البته اگر اولویت گذاری نکنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش توضیح داد: ممکن است اولویت‌گذاری برای توزیع شیر داشته باشیم و مدارس ابتدایی و مناطق محروم در اولویت باشد که البته هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45297

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر