باز هم تکرار ماجرای تلخ تنبیه‌بدنی دانش‌آموز در مدرسه

باز هم خبر تلخ تنبیه‌بدنی یک دانش‌آموز در مدرسه منتشر شد و اینبار دانش‌آموزی با خط‌کش معلم در شهرستان جم استان بوشهر تنبیه سخت شده است.

باز هم تکرار ماجرای تلخ تنبیه‌بدنی دانش‌آموز در مدرسه

گیلان خبر: روز گذشته تصویر و فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که حاکی از تنبیه یک دانش‌آموز در مدرسه بود. این دانش‌آموز در مدرسه بهرباغ شهرستان جم از توابع استان بوشهر تحصیل می‌کرد و عنوان شده بود که با کابل تنبیه شده است.

 پس از انتشار مطالب و فیلم و عکس، بررسی این موضوع در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت و دانش‌‌آموز شناسایی شد

مدیر آموزش و پرورش، اعضای انجمن اولیا و مربیان،  مدیر آموزشگاه و معلم نامبرده در منزل والدین دانش آموز حضور یافتند و از وی دلجویی کردند. 

 خلیل نیکخواه مدیر آموزش و پرورش جم با ابراز تأسف از اتفاق به وجود آمده، گفت: با بررسی‌های انجام شده، این دانش‌آموز با خط کش توسط معلم تنبیه شده است؛ با وجود اینکه اولیای دانش‌آموز هیچ‌گونه شکایتی در این زمینه ندارند اما پرونده معلم خاطی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

وی با تأکید بر  موضوع ممنوعیت تنبیه‌بدنی دانش.آموزان، افزود: بارها در جلسات، به صورت شفاهی و همچنین طی بخشنامه‌های مختلف این موضوع به اطلاع فرهنگیان رسانده شده است که تنبیه‌بدنی خط قرمز آموزش و پرورش محسوب می‌شود و در صورت بروز چنین اتفاقاتی با افراد خاطی وفق مقررات انضباطی برخورد خواهد شد.

منبع: جهان

 

 

کد مطلب: 45965

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر