بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت یوم‌‌الله ۱۳ آبان

رزمایش نسل نوجوان و جوان در برابر شیطان!

در بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت یوم‌‌الله ۱۳ آبان آمده است: ۱۳ آبان امسال، روز رزمایش نسل نوجوان و جوان ایران در برابر شیطان خواهد بود.

رزمایش نسل نوجوان و جوان در برابر شیطان!

گیلان خبر: در بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت ایام الله 13 آبان آمده است: امسال سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش‌آموز از طرفی با اربعین حسینی مصادف شده است و از طرفی دیگر، همزمان با اعلام تشدید فشار مالی اقتصادی شیطان بزرگ علیه ملت ایران شده است. بنابراین 13 آبان امسال:

روز برائت از سردمدار نظام ظالمانه آمریکا، یعنی ترامپ است که می‌خواهد با غیر انسانی‌ترین تحریم‌ها، ملت ایران را وادار به تسلیم در برابر جنایات و ستمگری‌های خویش بنماید؛ همچنان که روز تبری جستن ملّت خصوصا نوجوانان و جوانان از سیاست‌بازان ورشکسته‌ای است که چهل سال است به دریوزگی غرب و وطن فروشی مشغولند و از هیچ پستی و رذالتی فروگذار نمی‌کنند تا استقلال مملکت را زیرپا بگذارند و پای بیگانه را بار دیگر به ایران باز کنند و آمریکا را بر جان و مال و ناموس ایرانیان مسلط سازند.

کسانی که زیرنقاب دلسوزی برای کشور شرایط مملکت را بحرانی جلوه می‌دهند و برای خروج از «بن بست» ادعایی‌شان، تنها راه چاره را مذاکره با- بخوانید تسلیم در برابر- آمریکا عنوان می‌کنند؛
اینان همان‌ها هستند که سوء تدبیرهای هم‌پالکی‌هایشان، عامل بسیاری از نابسامانی‌های کنونی است و چه بسا بسترسازی برای همین نتیجه‌گیری‌شان یعنی تسلیم است.

این بیانیه می‌افزاید: 13 آبان همچنین روز برائت از چپاولگرانی است که از شرایط دشوار کشور برای دزدی‌های کلان خود استفاده کردند و در جهت تحقق اهداف دشمن گام برداشتند و نیز روز برائت از کسانی است که از یک طرف بر پست‌ها و مقامات میراث شهدا تکیه زده‌اند و از طرف دیگر فرزندان‌شان را به دشمن می‌سپارند تا در دامان او رشد کنند و آموزش ببینند.

13 آبان روز برائت از برخی خودباختگانی است که علی‌رغم ادعای دانشگاهی بودن، این همه عظمت و پیشرفت ایران و دستاوردهای نظام اسلامی را عمداََََََََََ یا سهواََََََََََََََََََََََََََََََََ نمی‌بینند و بذر یاس و دلمردگی در اندیشه جوانان این مرز و بوم می‌پراکنند.

13 آبان روز برائت از رژیم‌های عربی دست نشانده آمریکا در منطقه است که وقیحانه‌ترین جنایات را در سفارت خویش انجام می‌دهند و به «گاو شیر ده بودن» برای ترامپ افتخار می‌کنند.

در عین حال 13 آبان امسال روز تجدید عهد و پیمان با سیدالشهدا (علیهالسلام) در ایام اربعین آن بزرگوار است که فرمود من زندگی با ظالمان را جز ننگ نمی‌دانم.

در ادامه این بیانیه آمده است: 13 آبان روز اعلام همبستگی با مردم مظلوم یمن است که هر روز زن و مرد و کودک و جوان‌شان به خاک و خون کشیده میشوند اما راست قامت ایستاده‌اند و دست از مقاومت در برابر جنایتکاران سعودی و پشتیبان‌شان آمریکا برنمی‌دارند.

13 آبان روز اعلام حمایت از مردم غزه است که راه دستیابی به استقلال واقعی را از مردم ایران آموخته‌اند و آنقدر راهپیمایی روز جمعه را ادامه خواهند داد تا خون شهدای این راهپیمایی‌ها، خشم افکار عمومی جهان را برانگیزد و اسرائیل جنایتکار را وادار به تسلیم کند. 

13 آبان روز تجدید پیمان با شهیدان و ایثارگران دفاع مقدس است که جانانه از ارزش‌های انقلاب اسلامی و عظمت ایران و هویت ایرانی دفاع کردند. همچنان که روز پیام دادن به شهدای مدافعان حرم و حججی‌هاست که نسل نوجوان و جوان ایران در راه شما قدم خواهد گذاشت.

برگزاری مراسم 13 آبان  در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دستمریزاد  به همه کسانی است که در این چهل سال موجب پیشرفت و سربلندی ایران شدند. چندان که امروز برای پیشرفت 50 سال آینده کشور نقشه راه ترسیم می‌کنیم در عرصه‌های گوناگون سیاسی، دفاعی، علمی و فن آوری به چنان پیشرفت‌هایی رسیده‌ایم که دشمن را به اعتراف واداشته است و حتی نگران دخالت ایران در انتخابات آمریکا میباشد!

حماسه 13 آبان پاسخ دندانشکن به کسانی است که سرنگونی انقلاب مردم را در سال چهلم آن آرزو می‌کنند و از استخوان های پوسیده پیشینیان خود که این آرزو را به گور برده‌اند، درس عبرت نگرفته‌اند.

امسال نوجوانان و جوانان و دانش‌آموزان و فرهنگیان و همه ملت ایران، با درک شرایط کشور حماسه 13 آبان را باشکوه تر از دیگر سال‌ها برگزار خواهند کرد تا هوشیاری، آزادگی و عزت خویش را به نمایش بگذارند. آری 13 آبان امسال، روز رزمایش نسل نوجوان و جوان ایران در برابر شیطان خواهد بود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46015

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر