رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران:

تحریم‌های جدید آمریکا تأثیر خاصی در اقتصاد کشور به همراه ندارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: هرچه تحریم و فشار اقتصادی علیه کشور قابل تحقق بود از سوی آمریکا انجام شده است و اتفاق خاصی قرار نیست شاهد باشیم.

تحریم‌های جدید آمریکا تأثیر خاصی در اقتصاد کشور به همراه ندارد

گیلان خبر: نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران  یکشنبه١٣ آبان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به ادعای آمریکا در خصوص تحقق تحریم ها در روز ١٣ آبان علیه ایران گفت:طی ماه های گذشته هرچه تحریم و فشار اقتصادی علیه کشور قابل تحقق بود از سوی آمریکا انجام شده است و اتفاق خاصی قرار نیست شاهد باشیم.

وی افزود: رویکرد ما در اقتصاد مقاومتی با توجه به دستورالعمل های اتخاذ شده توجه به تولید کالاهای داخلی است که بر این اساس دستگاه های متولی استانداردسازی کالاهای داخلی با تعامل در حال شناسایی آسیب ها و رفع مسائل و مشکلات این بخش هستند.

ترکی با تاکید براینکه جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور، رویکرد دیگری در بخش تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به ویژه در دوران تحریم ها است تصریح کرد:دستگاه های استان تهران بسیج شده اند در مبارزه با آسیب های اقتصادی بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی وارد شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان اینکه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی،استاندارد و معاونت امنیتی و انتظامی استانداری تهران با رویکرد حمایت از کالای داخلی وارد عمل شده اند عنوان کرد: بهره مندی از ابزارهای فرهنگی، تبیین مبانی و تبلیغ محیطی نیاز است تا در دستور کار اقدامات فرهنگ و ارشاد قرار بگیرد.

وی گفت: جلب مشارکت مردمی و استفاده از ابزارهای فرهنگی برای مبارزه با فساد اقتصادی با هدف حمایت از کالای داخلی ضروری است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46052

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر