مراسم معارفه رئیس سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد

رفاه ۴۲ میلیون ایرانی با تأمین اجتماعی گره خورده است

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: امروز با 42 میلیون جمعیت سرو کار داریم که فراهم کردن آسایش و ارائه خدمات استاندارد و با کیفیت نیازمند این است که باید بیش از گذشته کار کنیم.

رفاه ۴۲ میلیون ایرانی با تأمین اجتماعی گره خورده است

گیلان خبر: مراسم معارفه سرپرست سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد و محمد شریعتمداری با گرامیداشت خاطره  زنده‌یادان نوربخش و تاج‌الدین گفت: مرحوم دکتر نوربخش عمری را در خدمتگزاری سپری کرد.

وی  دارای شاخصه‌های والایی  هم در زندگی شخصی و هم در زندگی اجتماعی  بود که قابل تحسین است. 

وی به برخی از ویژگی‌های شخصیتی مرحوم تاج ‌الدین نیز اشاره کرد و گفت : مرحوم تاج‌الدین بحق، امانت‌دارانه قشر کارگری را نمایندگی می‌کرد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: از ویژگی‌های بارز مرحوم، راستگویی، اخلاص و صداقت بود و در دوره‌های گوناگون زندگی، تفاوت رفتاری نداشت.

شریعتمداری  در ادامه به برگزاری مراسم تشییع  و ترحیم مرحوم دکتر نوربخش و تاج‌الدین پرداخت و گفت: مردم عاشقانه نسبت به آنها ابراز علاقه می‌کردند و قدرشناس زحمات آنها بودند که این امر بیانگر این است که قضاوت مردم نسبت به خدمتگزاران خود قضاوت درستی است. 

وی افزود: در پذیرش این مسئولیت از سوی  محسنی بندپی نیز  ضمن ابراز اراداتی که به مرحوم دکتر نوربخش داشتند این مسئولیت را برای خدمتگزاری بیشتر برای مردم پذیرفتند. 

شریعتمداری  ابراز امیدواری کرد که اعضای هیأت مدیره  و همه کارکنان سازمان تأمین اجتماعی همکاری  لازم را در ادامه مسیر با سرپرست جدید داشته باشند. 

انوشیروان محسنی بندپی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره یار و همسنگر خود دکتر نوربخش  و نیز تاج‌‌الدین گفت: موجی که که در همه آحاد جامعه در مراسم تشییع شکل گرفته بود به نوعی رفراندمی در ابعاد مختلف اخلاقی، انسانی و وظیفه‌مندی است.

وی  در ادامه  به بار مالی ناشی از تحول سلامت نیز  اشاره کرد و گفت: این طرح شرایطی را فراهم کرد که با همه افزایش مصارف سازمان به نحو شایسته و مدبرانه‌ای مدیریت شد که یقیناً این امر با مدیریت شایسته دکتر نوربخش و  با همکاری و همدلی همه ارکان از جمله اعضای هیأت مدیره و همه مجموعه سازمان تأمین اجتماعی انجام شده است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد : اگر  امروز سازمان تأمین اجتماعی از عملکرد بسیار شایسته  و مطلوبی برخوردار است  این موضوع با بهره‌گیری  از دانش بسیار قوی که در سازمان نهفته است و با همکاری و مشارکتی که به خدمت گرفته شده  این امکان فراهم شده است.

محسنی بندپی افزود: امروز ما با 42 میلیون جمعیت سروکار داریم که فراهم کردن آسایش و ارائه خدمات استاندارد و با کیفیت نیازمند این است که باید بیش از گذشته کار کنیم و برای مسایل و موضوعات با یک نگاه علمی و تخصصی راه کارهای لازم را اجرایی کنیم.

وی افزود: وضعیت موجود بیانگر این است که کار نوآورانه و خلاقانه را باید در سازمان شروع کنیم.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی ابراز امیدواری کرد که در این مسیر نیز از همکاری مجلس و نمایندگان مجلس برخوردار شود.

محمدحسین مهدوی عادلی رئیس هیأت مدیره تأمین اجتماعی گفت: جایگاه تأمین اجتماعی جایگاه بسیار مهمی است. اگر می‌خواهیم سرمایه اجتماعی در کشور افزایش پیدا کند باید جایگاه تأمین اجتماعی را ارتقا دهیم.

وی افزود : جبران رکود اقتصادی و تبدیل به رونق و نیز مقابله با تحریمها نیز از طریق ارتقاء جایگاه سازمان تأمین اجتماعی است. 

مهدوی عادلی گفت: وصول مطالبات از دولت  نیز نیازمند همکاری همه‌جانبه از سوی همه ارکان سازمان تأمین اجتماعی است.

راعی قائم مقام مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی هم با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر نوربخش و تاج‌الدین گفت: امیدواریم تلاش مجدانه‌ای در دوره جدید صورت بگیرد. یقیناً خاطره خدماتی که از مرحومان نوربخش و تاج‌الدین  وجود دارد  با همکاری و همیاری که با محسنی بندپی خواهیم داشت در جهت خدمت به مردم گام برداریم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46461

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر