مدافعان حقوق حیوانات تا قبل از تبدیل شدن به پالتو! +عکس

اخیرا عکسی از ساره بیات بازیگر «سریال عاشقانه» و فیلم «زرد» در فضای مجازی منتشر شده است که تبلیغ پالتو پوستی تهیه‌شده از پوست روباه است.

مدافعان حقوق حیوانات تا قبل از تبدیل شدن به پالتو! +عکس

گیلان خبر: اخیرا عکسی از ساره بیات بازیگر «سریال عاشقانه» و فیلم «زرد» در فضای مجازی منتشر شده است که تبلیغ پالتو پوستی تهیه‌شده از پوست روباه است.

این عکس با خیل اعتراض کاربران فضای مجازی مواجه شده است، آنهم توسط بازیگری که عنوان سفیر صنایع دستی در ایران را یدک می‌کشد. اغلب کاربران فضای مجازی این سئوال را مطرح می‌کنند که چرا پالتو پوست گرانی را تبلیغ می‌کند که درصد کمی از مردم ایران قادر به تهیه آن هستند.

موج گسترده اعتراضات در فضای مجازی جهت دیگری هم دارد و بسیاری از کاربران فضای مجازی اعتقاد دارند چرا ساره بیات لباسی محصول صنایع دستی ایران را تبلیغ نمی‌کند؟!اما اگر رویه سلبریتی‌ها را در فضای مجازی به صورت دقیق و جریانی دنبال کنیم اغلب سلبریتی‌ها با سگ‌ها و گربه‌های مختلفی عکس‌های خاصی را از خودشان منتشر می‌کند و شعار حمایت از حقوق حیوانات و نگهداری از سگ و گربه‌ها یکی از جریاناتی است که در فضای مجازی آنرا تبلیغ می‌کنند.

از ساره بیات‌ها هم پست‌ها و عکس‌هایی در همین راستا، بارها منتشر شده است. اما پرسشی که پس از گرانی پوست روباه و عدم توانایی خرید این محصول  و عدم حمایت سفیر صنایع دستی از محصولات بومی کشورش قابل طرح است، موضوع بسیار مهم‌تر این است، چرا سرکارخانم ساره بیات که به صورت خاص همانند باقی سلبریتی‌ها خود حامی حقوق حیوانات خود را معرفی می‌کنند وقتی بحث پول و قرارداد به میان می‌آید حفظ حقوق حیوانات را نادیده می‌گیرند؟ مگر روباه با سگ و یا گربه تفاوت ماهوی خاصی دارند؟


 

 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 46635

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر