پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان علوم پزشکی به محض تخصیص اعتبار

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پرداختی به افرادی که در انتظار دریافت مطالباتشان هستند منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است که بلافاصله پس از تصمیم این سازمان مطالبات پرداخت خواهد شد.

پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان علوم پزشکی به محض تخصیص اعتبار

گیلان خبر: سوژه «پاداش پایان خدمت دانشگاه علوم پزشگی اصفهان» در سامانه فارس من مطرح و شهروندان خواستار رسیدگی به این مشکل شده‌اند. در همین راستا مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ارائه توضیحاتی پرداخت.

پرداخت مطالبات بازشستگان دانشگاه علوم پزشکی منوط به تخصیص اعتبار

کیانوش جهانپور مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با مطالبه مخاطبان خبرگزاری فارس توضیح داد: موضوع معوقات پرداختی بازنشستگان دانشگاه‌های علوم پزشکی یکی از مباحثی است که گلایه کارکنان این دانشگاه‌ها را در پی داشته است.

وی افزود: باید توجه داشته باشیم که تصمیم‌گیرنده اصلی در این زمینه سازمان برنامه و بودجه است به طوری‌که این سازمان باید منابع لازم را جهت پرداخت مطابلات بازنشستگان تخصیص دهد سپس این مطالبات به ترتیب زمان بازنشستگی کارکنان به آن‌ها پرداخت خواهد شد.

جهانپور با بیان اینکه منابع تخصیص یافته به بازنشستگان تاکنون از سوی دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شده است گفت: پرداختی به افرادی که در انتظار دریافت مطالباتشان هستند منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است که بلافاصله پس از تصمیم این سازمان مطالبات پرداخت خواهد شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46637

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر