مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان خبر داد

تشکیل جلسه شورای عالی جوانان پس از ۴ سال انتظار

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان از برگزاری جلسه شورای عالی جوانان در روز شنبه خبر داد و گفت: مهمترین دستور جلسه سی و هشتم این شورا تغییر دامنه سن جوانی است.

تشکیل جلسه شورای عالی جوانان پس از ۴ سال انتظار

گیلان خبر: امید محدث مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان از برگزاری جلسه شورای عالی جوانان در روز شنبه خبر داد و گفت: این شورا  پس از گذشت ۴ سال با ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل جلسه خواهد داد.

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان بااشاره به اینکه مهمترین دستور جلسه سی و هشتم شورای عالی جوانان تغییر دامنه سن جوانی است، بیان داشت: در حال حاضر سن جوانی بر طبق قانون ۱۵ ـ ۲۹ سال عنوان می‌شود اما معاونت جوانان خواستار تغییر این دامنه سنی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش سن ازدواج و تاخیر در روند جامعه پذیری و کسب شغل دائمی  پیشنهاد کردیم که این دامنه سنی به ۱۸ ـ ۳۵ سال افزایش یابد.

محدث گفت: همچنین در این جلسه از ۳ استانداری که در حوزه جوانان فعالیت چشمگیری داشته و حائز رتبه شده‌اند تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: این ۳ استاندار در خصوص انتصاب جوانان در حوزه‌های مختلف اجرایی و تامین بودجه در زمینه جوانان نسبت به دیگر استانداران پیشتاز بوده‌اند.

لازم به یادآوری است: شورای عالی جوانان از جمله نهادهایی است که زیر نظر رئیس‌جمهور اداره می‌شود و وظیفه‌اش، برنامه‌ریزی و رسیدگی به امور جوانان ایران است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46682

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر