جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد

اجرای قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال 97

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال 97 اجرا می شود و مشمولان واجد شرایط می بایست در فرصت محدود باقی مانده برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر (پلیس+10) اقدام کنند.

اجرای قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال 97

گیلان خبر: سردار ابراهیم کریمی گفت: قانون جریمه مشمولان غایب، تا پایان سال 97 اجرا  می شود ،بنابر این مشمولانی که  تا پایان امسال بیش از 8 سال غیبت دارند، می بایست در فرصت محدود باقی مانده برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) اقدام و با پرداخت مبلغ جریمه،از این معافیت بهره مند شوند.

وی  بیان کرد: از آنجا که اجازه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور با بیش از 8 سال غیبت بستگی به تعیین وضعیت خدمتی آنان دارد، این گروه از مشمولان  می بایست با انجام خدمت سربازی و یا بهره مندی از قانون جریمه مشمولان غایب،وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در سال جاری بیش از 36 هزار درخواست ثبت شده است، افزود:  قانون جریمه مشمولان غایب حدود چهار سال است که براساس قانون بودجه سالانه، تمدید شده و تا پایان سال 97 نیز ادامه دارد،بنابر این سال آینده این قانون اجرایی نمی شود و مشمولان غایب می بایست به خدمت سربازی اعزام شوند.

سردار کریمی  خاطرنشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir،سامانه تلفن گویا به شماره096480 و یا سامانه به شماره 110206010 از آخرین اخبار مربوط به قانون جریمه مشمولان غایب مطلع شوند

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46720

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر