معاون تربیت و آموزش ناجا تأکید کرد

اشراف اطلاعاتی ، مهمترین ضرورت مأموریتی مرزبانان

معاون تربیت و آموزش ناجا، اشراف اطلاعاتی مرزبانان در مأموریت‌ها را مهم دانست و گفت: برای اثر بخشی آموزش‌‌های رزمی و عملیاتی مرزبانان، آموزش‌ها باید میدانی باشد تا در اجرای مأموریت‌ها خللی ایجاد نشود.

اشراف اطلاعاتی ، مهمترین ضرورت مأموریتی مرزبانان

گیلان خبر: سردار امیرحسین یاوری معاون تربیت و آموزش ناجا در نشست هم اندیشی با فرمانده مرزبانی ناجا با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان، اظهار داشت: تلاش مرزبانان برای تأمین امنیت مرزهای کشور بسیار ارزشمند است و در واقع مرزبانان مجاهدان فی سبیل الله هستند.

وی با اشاره به اجرای آموزش‌های مهارتی در نیروی انتظامی، افزود: روزانه برای  42 هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی، آموزش‌های تکمیلی برگزار می‌شود که بخش اعظمی از این آموزش ها،  مهارتی و تخصصی است؛ برای اثر بخشی آموزش‌‌های رزمی و عملیاتی مرزبانان، آموزش‌ها باید میدانی باشد تا در اجرای مأموریت‌ها خللی ایجاد نشود.

معاون تربیت و آموزش ناجا با تأکید بر اجرای سرفصل‌های آموزشی، بیان کرد: سر فصل‌های آموزشی حوزه مرزی، تدوین و اجرایی می شود.

وی اشراف اطلاعاتی مرزبانان در مأموریت‌ها را مهم دانست و افزود: برای بهره‌وری از آموزش‌های عملیاتی در میدان رزم، باید اشراف اطلاعاتی در حوزه مرزها افزایش پیدا کند تا نتیجه آموزش‌ها در میدان ملموس شود.

سردار یاوری در خاتمه با اشاره به آموزش‌های تخصصی دریابانان، خاطرنشان کرد: در این حوزه نیز باید زیرساخت‌ها تهیه و سرمایه گذاری لازم انجام شود تا در مراحل آموزش‌های دریایی، به اهداف والای سازمانی برسیم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46791

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر