تهیه برنامه مدون برای استخدام در جمعیت هلال‌احمر/ برگزاری آزمون سال آینده

معاون جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تهیه برنامه مدون برای ساماندهی مجوز استخدام در این جمعیت، گفت: آزمون مربوط به استخدام‌های جدید سال آینده برگزار خواهد شد.

تهیه برنامه مدون برای استخدام در جمعیت هلال‌احمر/ برگزاری آزمون سال آینده

گیلان خبر: بهرام غیبی در ارتباط با حکم بازنشستگی و استخدام نیروهای جدید در جمعیت هلال‌احمر اظهار داشت: در اواخر آبان ماه سال جاری پایان کار مدیران و کارمندان بازنشسته این جمعیت اعلام شد و افراد جدید به تدریج جایگزین آنها می‌شوند. 

وی با اشاره به اینکه ساماندهی مجوز برای استخدام در حال انجام است گفت: برنامه  مدونی در این زمینه تهیه و با توجه به بررسی ورودی و خروجی‌ها برنامه‌ریزی استخدامی صورت می‌گیرد و تا 22 بهمن برنامه‌ریزی استخدامی توسط رئیس جمعیت اعلام خواهد شد. 

معاون منابع انسانی جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه احتمال زیاد آزمون استخدامی جدیدی در سال آیندهخواهیم داشت،‌گفت: اولویت استخدام با امدادگران و داوطلبانی بوده که با این جمعیت همکاری داشته‌اند.

غیبی با اشاره به اینکه این افراد حقوق ماهانه نداشته و تنها حق ایاب و ذهاب ماموریت خود را دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: امسال تلاش کردیم که به بهانه‌های مختلف دریافتی این افراد را 2 تا 3 برابر کنیم و با هماهنگی‌های انجام گرفته کارمندان و پرسنل جمعیت هلال‌احمر که حقوق زیر 3 میلیون تومان داشته باشند برنامه‌های رفاهی جهت حمایت از آنها پیش‌بینی شده است. 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46800

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر