وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران اعلام کرد

ارائه بیمه تکمیلی فرهنگیان با ۲ مدل پیشنهادی در آینده نزدیک

وزیر آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: در شرایط فعلی و طبق آخرین تصمیم، ۲ مدل برای بیمه تکمیلی فرهنگیان داریم که آنها به طور انتخابی یکی از گزینه‌ها را مشخص می‌کنند و شرایط آن طی روزهای اخیر اعلام می‌شود.

ارائه بیمه تکمیلی فرهنگیان با ۲ مدل پیشنهادی در آینده نزدیک

گیلان خبر: سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست صمیمی با دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان در جمع خبرنگاران درباره وضعیت اخذ مجوز مؤسسات آموزشی آزاد اظهار کرد: مؤسسات خصوصی باید تجدید نظری در مجوزهای خود داشته باشند و در این راستا اقداماتی را با وزارت ارشاد داشتیم.

وی ادامه داد: افرادی که دارای مجوز هستند هم باید مُر قانون را رعایت کنند و برای تبلیغات مجوز مجدد بگیرند که در این راستا مکاتباتی با وزارت ارشاد انجام دادیم.

بطحایی درباره تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: در شرایط فعلی و طبق آخرین تصمیم، ۲ مدل برای بیمه تکمیلی فرهنگیان داریم که فرهنگیان به طور انتخابی یکی از گزینه‌ها را مشخص می‌کنند و شرایط آن طی روزهای اخیر اعلام می‌شود.

وی در خصوص سه ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: در دانشگاه فرهنگیان روی این موضوع در حال بررسی است؛ اجرای طرح باعث می‌شود تا دانشجومعلمان یکسال زودتر فارغ‌التحصیل شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرند.

وزیر آموزش و پرورش افرود: این طرح در گروه  برنامه‌ریزی درسی در حال بررسی و نهایی شدن است و مشکلی برای آن وجود ندارد و از حیث مالی هم برای ما امتیاز دارد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46915

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر