در راستای ترویج آموزش‌های نوین صورت می‌گیرد

برگزاری جشنواره آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان/ مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن امسال

جشنواره آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان در راستای ترویج آموزش‌های نوین توسط دانشگاه شهید رجایی برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان/ مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن امسال

گیلان خبر: دانشگاه شهید رجایی و آزمایشگاه تحقیقاتی پیل سوختی در نظر دارند در حاشیه دهمین سمینار پیل سوختی ایران نخستین جشنواره دانش‌آموزی آموزش انرژی برای کودکان و نوجوانان را برگزار کند.

هدف از برگزاری این جشنواره آموزش موضوع انرژی به خانواده‌ها، علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوانان به موضوع انرژی، الهام بخشیدن به کودکان و نوجوانان به‌عنوان رهبران علم و نوآوران فناوری آینده، برقراری ارتباط کودکان و نوجوانان با اساتید دانشگاه و کارشناسان انرژی است.

کودکان و نوجوانان در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول می‌توانند با ارسال آثار خود در قالب نقاشی در مقطع ابتدایی و در مقطع متوسطه اول در قالب نقاشی، طراحی گرافیگی و لوگو در این جشنواره شرکت کنند.

لازم است در آثار ارسالی موضوع‌های مفهوم انرژی، منابع انرژی تجدید پذیر، هیدروژن و پیل سوختی، ذخیره انرژی، تبدیل انرژی، مصرف بهینه انرژی و انرژی و محیط‌زیست مورد توجه قرار گیرد.

برای شرکت در این جشنواره الزامی است که آثار تهیه‌ شده حداکثر تا تاریخ 15 بهمن‌ماه 1397 به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

آثار برگزیده در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه یکم و دوم اسفندماه جاری در محل دانشکده علوم پایه دانشگاه شهید رجایی به نمایش درخواهد آمد.

علاقه‌کندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبگاه همایش به نشانی http://conf.isc.gov.ir/ifc96/fa/NewsDetails?NewsId=6615  مراجعه کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47492

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر