شکایت خانواده همسر ریگی از نرگس آبیار صحت دارد؟

پس از استقبال از فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی قاسمی که روایتى واقعى و مستند از زندگی عبدالحمید ریگى برادر عبدالمالک ریگی سرکرده گروه تروریستی جندالله و جنایات آنان است، شایعه‌ای با عنوان شکایت خانواده همسر عبدالحمید ریگی از عوامل این فیلم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

شکایت خانواده همسر ریگی از نرگس آبیار صحت دارد؟

گیلان خبر: پس از استقبال از فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی قاسمی که روایتى واقعى و مستند از زندگی عبدالحمید ریگى برادر عبدالمالک ریگی سرکرده گروه تروریستی جندالله و جنایات آنان است، شایعه‌ای با عنوان شکایت خانواده همسر  عبدالحمید ریگی از عوامل این فیلم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.


 
وی همچنین عنوان کرد: با پدر و مادر این خانواده در ارتباط هستیم و قرار است یک اکران هم برای این عزیزان داشته باشیم.در همین رابطه محمد قاسمی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «وقتی که ماه کامل شد» عنوان کرد: چنین موضوعی صحت ندارد و هیچگونه شکایتی از این اثر نشده است.

گفتنی است نرگس آبیار نیز شب گذشته و در جمع اصحاب رسانه از خبرنگاران و منتقدان درخواست کرد تا از نام «۲ریگی» استفاده نکنند چرا که این طایفه، یک طایفه قابل احترام هستند و نباید خطای یک دو نفر از آن‌ها باعث خدشه‌دار کردن این طایفه شود.

 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 47877

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر