با حضور فتاح

۲۲۰ واحد مسکن مددجویان در استان گیلان به بهره برداری رسید

۲۲۰ واحد مسکن مددجویان گیلانی با حضور رئیس کمیته امداد به بهره برداری رسید.

۲۲۰ واحد مسکن مددجویان در استان گیلان به بهره برداری رسید

گیلان خبر: سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در مراسم بهره برداری از ۲۲۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان گیلان، با قدردانی از حمایت‌های دولت و مجلس برای تخصیص اعتبار مسکن محرومان، گفت: سازمان برنامه و بودجه سال گذشته ۶۰ میلیارد تومان برای ساخت هزار واحد مسکن مددجویان اختصاص داد که امروز ۲۲۰ واحد از آنها به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت ۲۲۰ واحد مسکن حدود ۱۱ میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: ۱۸ واحد از این واحدهای مسکونی مربوط به مددجویان شهرستان لنگرود است و مابقی برای مددجویان در دیگر شهرستان‌های گیلان ساخته شده است.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر ساخت مسکن مددجویان با رعایت تمام نکات ایمنی و فنی، ادامه داد: تاکنون تمام واحدهای مسکونی ساخته شده توسط کمیته امداد مورد رضایت مددجویان بوده که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

وی افزود: این واحدهای مسکونی شامل ۹۲ واحد روستایی و ۱۲۷ واحد شهری با مشارکت خیران مسکن‌ساز استان گیلان برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در سطح گیلان است که به آنها واگذار می‌شود.

رئیس کمیته امداد به روند ساخت مسکن برای مددجویان اشاره کرد و گفت: بخشی از هزینه ها توسط دولت و خیران و بخشی دیگر هم توسط کمیته امداد و خانواده مددجو تامین می شود.
فتاح  خاطرنشان کرد: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، افتتاح چنین پروژه‌هایی امید را در زندگی محرومان دوچندان می‌کند.

محمدجواد نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این مراسم، گفت: افتتاح ۲۲۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در استان گیلان در راستای تحقق وعده دولت برای ساخت دو هزار واحد برای مددجویان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن برای مددجویان امداد در کشور سرعت گرفته است، افزود: امیدواریم این روند با کمک دولت، کمیته امداد و خیران با شتاب بیشتری به نتیجه برسد.

این  ۲۲۰ واحد از مسکونی با زیر بنای ۱۲ هزار و ۷۵۶ مترمربع،  با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بهره‌برداری رسید.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47928

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر