دستور ویژه وزیر بهداشت برای درمان چشم‌های مدیر بیمارستان ضیائیان

مشاور وزیر بهداشت از عیادت و دستور هاشمی نسبت به درمان چشم‌های مدیر بیمارستان ضیائیان خبر داد.

دستور ویژه وزیر بهداشت برای درمان چشم‌های مدیر بیمارستان ضیائیان

به گزارش گیلان خبر : صبح امروز سیدحسن هاشمی با حضور در بیماستان فارابی از دکتر انوری عیادت کرد که در این راستا سیدعباس زارع‌نژاد مشاور وزیر بهداشت در تشریح عیادت هاشمی از مدیر بیمارستان ضیائیان به خبرنگار تسنیم، گفت: آقای هاشمی پس از عیادت سیامند انوری مدیر بیمارستان ضیائیان دستور دادند تا روند درمانی چشم‌های وی به طور کامل و ویژه صورت پذیرد. 

زارع‌نژاد ادامه داد: چشم راست دکتر انوری در پی اسیدپاشی شب گذشته آسیب کمتری دیده است ولی چشم چپ به درمان بیشتری احتیاج دارد. البته آسیب‌هایی نیز به پوست صورت نیز وارد شده است که عمیق نیست.

مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت با بیان اینکه دکتر انوری در حال حاضر بینایی چشم سمت راست خود را دارد، بیان داشت: در زمینه سلامت وی نگرانی خاصی وجود ندارد ولی باید فکر جدی درباره تعرض به جان کادر پزشکی و پرستاری شود. زیرا به دلیل شغل مخاطره آمیز پزشکی همیشه کادر بهداشت و درمان در معرض خطر هستند و با چنین حوادثی نیز جامعه پزشکی دچار نگرانی می‌شود و شاهد هستیم علی رغم تمام زحماتی که آنها می‌کشند این بی مهری‌ها نیز مواجه می‌شوند.

به گزارش گیلان خبر، شب گذشته سیامند انوری مدیر بیمارستان ضیائیان پس از خروج از بیمارستان و حرکت به سمت منزل مودر حمله راکبان موتورسواری قرار می‌گیرد و در مقابل منزل شخصی مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفته که در حال حاضر کارهای درمانی چشم‌های این پزشک در بیمارستان فارابی از شب گذشته شروع شده و همچنان ادامه دارد.

کد مطلب: 5454

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر