خرید بیش از۱۰ دستگاه ماشین محلول پاش برای برف روبی

معاون خدمات شهری شهردار تهران از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری در مناطق برای بارش‌های احتمالی برف در تمامی مناطق ۲۲ گانه پایتخت خبر داد.

خرید بیش از۱۰ دستگاه ماشین محلول پاش برای برف روبی

به گزارش گیلان خبر : مجتبی عبدالهی با اعلام این که مناطق 22 گانه تهران آمادگی لازم را برای بارش برف دارند، گفت: سازمان مدیریت بر پسماند شهر تهران همه ساله تمامی امکانات و تجهیزات لازم  اعم از خودروهای تخصصی، نمک پاش و خودروهای محلول پاش و تیغ‌های برف متعدد را آماده سازی، سرویس و نگهداری  می‌کند و در فصل بارش در مناطق 22 گانه توزیع می‌کند.

عبدالهی با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص کاهش استفاده از نمک در زمان بارش برف، گفت:طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران موظف هستیم که هر ساله میزان نمک  را 10-15 درصد کاهش دهیم و این موضوع را با خرید ماشین آلات محلول پاش و نمک پاش  مکانیزه در دستور کارمان قرار دادیم.

وی  به خرید بیش از 10دستگاه ماشین محلول پاش اشاره کرد و در توضیح محلول CMA گفت:این محلول از یخ زدگی تا منفی 30درجه جلوگیری می‌کند و به محیط زیست شهری و معابر آسیبی نمی‌رساند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران به کمک و همراهی مردم در زمان بارش برف اشاره داشت و گفت: شهروندان حتی الامکان  در زمان بارش‌ها از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند تا معابر و خیابان‌ها شلوغ نشود. شهروندان نیز می‌توانند در پاکسازی معابر منتهی به منازل خود با شهرداری تهران همکاری کنند.

عبدالهی در خصوص اولویت پاکسازی معابر در زمان بارش‌ها نیز گفت:براساس میزان بارش و براساس پهنه منطقه و مناطق شمالی به صورت ویژه دیده می‌شوند و ماشین آلات تخصصی در این نقاط توزیع و اقدام به پاکسازی و بازگشایی معابر می‌کنند.ضمن این که دپو شن و ماسه در مناطق 22 گانه شهر تهران از مدت‌ها قبل آغاز شده است‌.

 

کد مطلب: 6190

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر