۳۸ پایگاه امدادرسانی در طرح زمستانه گیلان فعال است

مدیر عامل هلال احمر گیلان از فعالیت ۳۸ پایگاه امدادرسانی هلال احمر در طرح زمستانه خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها شامل ۲۲ پایگاه امداد جاده‌ای بین شهری و ۱۶ پایگاه درون شهری است.

 ۳۸ پایگاه امدادرسانی در طرح زمستانه گیلان فعال است

گیلان خبر : علیرضا خصوصی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ارائه خدمات توسط امدادگران هلال احمر در 48 ساعت گذشته، اظهار داشت: با وجود بارش برف و کولاک در محورهای کوهستانی استان  در 48ساعت گذشته امدادگران گیلانی به  105 نفر از افراد حادثه دیده امدادرسانی کردند.

وی با بیان اینکه در این مدت 12 دستگاه خودروی که در برف گیر کرده بودند رهاسازی شد، افزود: در  مواقع بحران فعالیت و حضور  امدادگران سبب ایجاد آرامش در بین مردم و مسافران می‌شود.

مدیر عامل هلال احمر گیلان با بیان اینکه در این عملیات‌ها 27 نجاتگر و امدادگر آموز ش دیده با حضور در محورهای برف گیر استان به ویژه پایگاه جاده‌ای اسالم به خلخال به خودروهای گرفتار در برف امداد رسانی کردند، گفت: در این دو به 12 نفر در پایگاه‌های ثابت و موقت اسکان داده شدند.

خصوصی با بیان اینکه 22 پایگاه امداد جاده‌ای بین شهری و 16 پایگاه درون شهری و   800 امدادگر زبده و فعال با همراهی پرسنل جمعیت استان در طرح زمستانه فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: این گروه‌ها در مواقع بروز حادثه به حالت آماده باش هستند.

کد مطلب: 6744

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر