پلیس در تامین امنیت نیازمند کمک مردم است

فرمانده انتظامی استان گیلان تامین امنیت توسط پلیس را نیازمند کمک مردم عنوان کرد.

پلیس در تامین امنیت نیازمند کمک مردم است

به گزارش گیلان خبر سردار ابراهیم قائد رحمتی صبح امروز در جمع مسئولان دستگاه های مختلف گیلان با اشاره به فرمایش امام صادق (ع)  که امنیت را جز نیازهای مردم برشمرده است افزود : تحقق امنیت در جامعه مستلزم فعالیت های سازمان ها و افراد مختلف است که در راستای تحقق امنیت انجام می‌دهد و و فقط نیروی انتظامی در تحقق امنیت مسئول نیست.

وی با تاکید بر این که باید با فعالیت ها و تلاش های عملی خود به مردم ثابت کنیم که خادمان امینی برای آن ها هستیم گفت : تحقق امنیت هیچ فردی و هیچ دستگاهی نیست که مسئول نباشد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان این که پلیس در تامین امنیت نیازمند کمک مردم است اظهار داشت : پلیس درصدد است با تعامل و تبادل نظر سازمان ها و دستگاه ها دولتی امنیت را در جامعه ارتقاء دهد.

قائد رحمتی شرط اول همه فعالیت های اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی را وجود امنیت مطلوب دانست و تصریح کرد : همه فعالیت ها در گرو امنیت است و برای رسیدن به این مهم باید سطح آگاهی‌های اجتماعی ملت را افزایش دهیم.

رئیس پلیس گیلان  عامل بسیاری از ناهنجاری ها و بر هم زدن امنیت را نداشتن آگاهی اجتماعی و همچنین کم کاری مسئولین دانست و خاطرنشان کرد : باید در همه زمینه ها با همکاری و تعامل هم افزایی ایجاد و پلیس خواهان ارتقاء آگاهی های اجتماعی با مشارکت همه دستگاه ها  است که مطالبات و حقوق مردم را آنگونه که حق مردم است، ادا کنیم.  

وی با اشاره به این که پلیس بعد از هر ماموریت کاری آمار خود را ثبت می کند افزود : صحت آماری برای ای تصمیم‌گیری‌های بعدی بسیار مهم است و ما را در ماموریت های بعدی کمک می‌کند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان این که پلیس در حال انجام طرح های نقطه ای، منطقه ای و حجمی است گفت : یکی از راه‌های پیشگیری از جرائم است و متوقف نمی شود و مستمر اجرا می شود.

 

کد مطلب: 6909

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر