چرا رادان رفت؟

چرا سردار رادان به شکلی تا این حد غیرمنتظره از سمت خود کنار رفت؟ آیا ارتباطی میان تغییر سمت سردار رادان با مباحث مربوط به طرح حجاب و عفاف و گشت ارشاد وجود دارد؟

چرا رادان رفت؟

گیلان خبر :  خبر تغییر جانشین فرمانده نیروی انتظامی و کنار گذاشتن سردار احمدرضا رادان از این سمت، بی تردید یکی از غیرمنتظره ترین اخبار هفته های اخیر بوده است.

تغییر سمت ناگهانی سردار رادان و انتقال او به مرکزی که همزمان با برکناری او از سمت جانشینی رییس پلیس کشور، تاسیس شده، ابهامات فراوانی را ایجاد کرده است.

در سال های اخیر هر زمانی که بحث طرح حجاب و عفاف و گشت ارشاد به میان آمده، رادان یک پای ثابت همه مسئولین بوده است. از طرفی، بعد از شروع به کار دولت یازدهم، حسن روحانی، علی جنتی و تعدادی دیگر از مسئولین دولت در این خصوص اظهارنظر کرده اند و نظرات آنها معمولا با اظهارات مسئولین ناجا ناهمسو بوده است.

به نظر شما، چرا سردار رادان به شکلی تا این حد غیرمنتظره از سمت خود کنار رفت؟ آیا ارتباطی میان تغییر سمت سردار رادان با مباحث مربوط به طرح حجاب و عفاف و گشت ارشاد وجود دارد؟ نظرات مسئولین دولت تدبیر و امید تا چه حد در کنار رفتن رادان تاثیرگذار بود؟ با تغییر سمت رادان قرار است چه تغییراتی در سیاست های ناجا در خصوص مبارزه با بدحجابی رخ دهد؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

 

کد مطلب: 721

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر