رئیس پلیس فتای گیلان گزارش می دهد:

بیشترین جرائم سایبری در گیلان کدامند؟

ایرج محمدخانی ظهر امروز در نشست پلیس فتای گیلان اظهار داشت: شایع‌ترین جرایم سایبری استان در به برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب‌های بانکی اختصاص دارد.

بیشترین جرائم سایبری در گیلان کدامند؟

گیلان خبر: رئیس پلیس فتای گیلان در نشست پلیس فتای استان گیلان، آمار جرایم سایبری در گیلان را اعلام کرد.
 

به گزاش گیلان خبر، ایرج محمدخانی ظهر امروز در نشست پلیس فتای گیلان اظهار داشت: شایع‌ترین جرایم سایبری استان در به برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب‌های بانکی اختصاص دارد.


وی افزود: برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب‌های بانکی با 47 درصد، هتک حیثیت و نشر اکاذیب 17 درصد، سایر جرایم 15درصد، سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه 9 درصد، مزاحمت اینترنتی 8 درصد، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی با 4 درصد، مهمترین جرایم سایبری استان  را تشکیل می دهند.
 

رئیس پلیس فتای گیلان گفت: کارآگاهان و کارشناسان این پلیس،99 درصد جرایم سایبری گیلان را در 12 ماهه سال 93 را کشف و مجرمانی که در این رابطه مورد شناسایی قرار گرفتند را  پس از دستگیری به دستگاه قضایی در مرکز استان و شهرستا‌ ها معرفی کرده‌اند.


رئیس پلیس فتای گیلان گفت: شهروندان گیلانی در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی، مراتب را از طریق نشانی اینترنتی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل Gfata@police.ir گزارش کنند.

 

کد مطلب: 8243

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر