نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی؛

خسته بند: باید امنیت سرمایه‌گذاری در انزلی فراهم شود.

باید به سمتی برویم که مردم محدوده منطقه آزاد انزلی احساس راحتی کرده و از مزایای این منطقه به طور کامل بهره مند شوند.

خسته بند: باید امنیت سرمایه‌گذاری در انزلی فراهم شود.

گیلان خبر: حسن خسته بند نماینده مردم شهرستان بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی درمراسم رونمایی از کارت شهروندی منطقه آزاد انزلی با قدردانی از اقدامات و عملکرد مدیرعامل این سازمان تصریح کرد: تحولات مناسبی را در منطقه آزاد انزلی شاهد هستیم.


به گزارش «گیلان خبر» وی با بیان اینکه مدیریت و مجموعه سازمان منطقه آزاد انزلی بدون حاشیه، موجب تحولات مناسبی در این منطقه شده است افزود: مردم منطقه و استان نگاه مثبتی  نسبت به منطقه پیداکرده اند این احساس خوب به این دلیل است مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در حال انجام  فعالیت‌های عمران و آبادانی و طرح های اقتصادی مناسب  در این منطقه است.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی فعالیتهای انجام شده در دوران مدیریت رضا مسرور را بسیار متنوع و مفید اعلام و اضافه نمود: عملیاتی نمودن مصوبه کالای همراه مسافر در این منطقه و تلاش به منظور فعال سازی کریدور شمال جنوب از سوی این سازمان، دو اقدام ارزشمند منطقه آزاد انزلی است که در اقتصاد استان و مردم منطقه  نقش بسزایی ایفا خواهد نمود.

خسته‌بند اقدامات صورت گرفته از سوی منطقه آزاد انزلی را در راستای رونق تجارت و سرمایه گذاری در این منطقه را بسیار حائز اهمیت ارزیابی کرد و افزود: با اقدام‌هایی که در این منطقه صورت گرفته این منطقه در زمره  مناطق آزاد پیشرو کشور قرار گرفته و مردم رغبت بیشتری برای سفر به منطقه آزاد انزلی پیدا کرده اند.

وی خواستار بهره مندی مردم محدوده این منطقه از برنامه های سازمان منطقه آزاد انزلی شد و گفت: باید به سمتی برویم که مردم محدوده منطقه آزاد انزلی احساس راحتی کرده و از مزایای این منطقه به طور کامل بهره مند شوند.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذار باید در گیلان احساس امنیت نماید، اضافه کرد: برای فراهم شدن این زمینه همه باید تلاش کنند تا از بخش‌خصوصی در منطقه آزاد انزلی حمایت شده  و امنیت سرمایه‌گذاری در این منطقه  فراهم شود.

 

کد مطلب: 1001

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر