علیرضا محجوب: تحویل مسکن‌مهر برای مردم خطرناک است!

در حالی سه شنبه هفته جاری برای بار سوم تحویل واحدهای مسکن مهر به تعویق افتاد که یکی از نماینده اصلاح طلب مجلس دهم مدعی شد تحویل واحدهای مسکن مهر برای مردم خطرناک است.

علیرضا محجوب: تحویل مسکن‌مهر برای مردم خطرناک است!

گیلان خبر: حدود دو سال از تاکید مقامات عالی نظام در خصوص تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر حدود می‌گذرد، اما در این مدت اتفاق امیدوارکننده‌ای برای این پروژه روی نداده است.

از شهریور سال 93 تاکنون تنها این متقاضیان بوده‌اند که به واسطه برخی سخنان تامل‌برانگیز از جمله "مسکن مهر مزخرف" یا "طرح خانمان‌برانداز" بیش از پیش برای تحویل واحدهای خود ناامید شده‌اند.

یکی از مسائلی که این ناامیدی به دولت تدبیر و امید را تشدید کرده، خلف وعده‌های تحویل واحدهای مسکن مهر است که در آخرین نمونه برای 4500 واحد شهر پردیس روی داد. قرار بود صبح روز سه شنبه پس از چند بار خلف وعده، این واحدها با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی (مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران) افتتاح شود.

اما این برنامه در نهایت به دلیل آنچه آماده نبودن زیرساخت‌های خدماتی اعلام شد برای بار سوم به تعویق افتاد. در ساعاتی که دو عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ایران در بین برجهای ناکام مسکن مهر کوزو قدم می‌زدند، شماری از متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان مجلس تجمع کرده و خواستار پیگیری موضوع خلف وعده دولت درباره تحویل واحدها شدند.

 محجوب عضو اصلاح‌طلب مجلس دهم یکی از نمایندگانی بود که در این جمع حاضر شد. وی به متقاضیان گفت:‌ «مسکن مهر را بالای کوه‌ها ساخته‌اند و هزار مشکل پیدا می‌کند و متقاضیان مسکن مهر -پس از تحویل این واحدها- دعا می‌کنند ای کاش -همچنان- مستاجر می‌ماندند!

وی یادآور شد:‌زمانی که شروع کردن به تحویل -واحدهای مسکن مهر- زنگ زدم و گفتم آقایان این کار را متوقف کنید.

وی ادامه داد: درباره جایی صحبت می‌کنیم که ظرفیت محدودی دارد و تحویل واحدهای مسکن مهر برای مردم خطر ایجاد می‌کند


منبع: جهان

 

کد مطلب: 15103

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر