مدیرعامل گاز استان گیلان خبر داد؛

افزایش 83 درصدی جذب مشترک در فروردین ماه جاری

مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب 3697 مشترک در فرودین امسال خبرداد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشدی معادل 83 درصد را نشان می دهد.

افزایش 83 درصدی جذب مشترک در فروردین ماه جاری

گیلان خبر: مهندس ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب 3697 مشترک در فرودین امسال خبرداد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشدی معادل 83 درصد را نشان می دهد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان، مهندس ظهیری با بیان اینکه در فروردین امسال با اجرای پروژه های بند «ق» در استان، 2000 مشترک به جمع مشترکین گاز افزوده شده افزود از مجموع مشترکین جدید در فروردین، 66 درصد مشترکین از مناطق روستایی استان جذب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت با جذب 3697 مشترک در فروردین امسال مجموع مشترکین گاز در استان به حدود 900 هزار مشترک رسیده است که با برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی میشود با پایان پروژه های بند «ق» در استان، تعداد کل مشترکین  به مرز یک میلیون مشترک افزایش یابد.

مهندس ظهیری با اشاره به روند رو به رشد مصرف کنندگان گاز در استان بر لزوم صرفه جویی و مصرف درست این نعمت الهی بعنوان راهکاری مناسب در جهت استمرار گازرسانی به همه مشترکین تآکید کردند.

 

کد مطلب: 15145

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر