نظر مردم در مورد حقوق 230 میلیونی مدیر عامل بانک رفاه

در کشوری که یک کارگر زیر یک میلیون تومان دریافتی دارد و در دوره ای که هر روز خبری جدید از تعطیلی کارخانجات تولیدی آن منتشر می شود، دریافت حقوقی بالغ بر 30 میلیون تومان جز نقد و انتقاد، حرف دیگری باقی نمی گذارد. انتقادی که این بار مردم به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و خبرگزاری ها به اشتراک گذاشتند.

نظر مردم در مورد حقوق 230 میلیونی مدیر عامل بانک رفاه

گیلان خبر: مردم بهترین قاضی هستند و از همه مسائل نیز آگاه هستند. وقتی یک نفر به صراحت در نظر خود به ماجرای همکاری مدیر عامل بانک رفاه و حسین فریدون در تاسیس صرافی اشاره می کند، معلوم می شود که چشم مردم همه مسئولان را رصد می کند.

 

در کشوری که یک کارگر زیر یک میلیون تومان دریافتی دارد و در دوره ای که هر روز خبری جدید از تعطیلی کارخانجات تولیدی آن منتشر می شود، دریافت حقوقی بالغ بر 30 میلیون تومان جز نقد و انتقاد، حرف دیگری باقی نمی گذارد. انتقادی که این بار مردم به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و خبرگزاری ها به اشتراک گذاشتند.

 

مردم چه می گویند؟

 

  *  باید درس عبرتی برای دیگران شود باکنار گذاشتن یا مغذرت خواهی کاری درست نمی شه چرا عکس آفتاب دزد ها را در سایت ها می گذارید ولی اینها چون مقام وپول دارند گناه داره خوب شد عدل اسلامی رادیدم تالال وناکام نمیرم حقوق بازنشستگان قول که داد خلف وعده کرد وزود تقییر جهت داد

 

 *   باسلام به توجه به اینکه مدیر رده بالای کشور که منابع بالای از سرمایه را مدیریت میکنند و بررسی عرف جهانی به نظر من رقمی زیادی نمیگیرد و این مسائل باعث رفتن مدیران باتجربه از کشور میشوند و در ضمن با توجه به اینکه 70درصد ازاقتصاد کشور توسط دولت داره میشود مشکل بیشتر نمود پیدا کرده

 

*    ما خودمان تو سایت دیدیم فیش حقوقی که مالیات کمی هم کسر می شودبا یک معذرت خواهی حل شد باید از حلقومشان بیرون بکشند مثل اختلاس گران حقوق های صد میلیونی زمین خواران رانت خواران هزار میلیارد تومانی صدایش را جایی در نمی آورند.

 

  *  اینها بیت المال را دارند به یغما میبرند باید برخورد بشود یک کار گر با یک میلیون تومان باید بسختی زندگی کند بعضی از مدیران باید اینطوری .... کنند و بریش مردم بخنددند .باید پیگیری بشه از کجا اومد ه این آقا با این همه فاصله درآمدی.

 

 *   این پول ها با هزار درد و مرض از تن خود خانوادشان خارج می شود.

 

 *   بنظر میاد با انتشار اخبر گسترده ای از این دست، سعی در عادی سازی مسئله می شود. از مردم و رسانه ها خواهش میکنم فقط به اطلاع رسانی بسنده نکنند.

 

 *   اون وقت همین بانک ها بخاطر یک وام میلیون حیثیت و شرافت ایرانی را بر باد داده اند. ولی افسوس سیستم اداری فاسد چه ها که نمی کند. بنده ی خدا تو سوریه داره جونش می ده این ور این آدم داره نونش می خوره.

 

 

*    انشالله با سرطان و بیماری و زجر جبران گردد. حرامشان باد

 

 

 *   همه مستقرند ("مدیر روابط عمومی بانک رفاه افزود: هم سازمان بازرسی در بانک رفاه مستقر است و هم سیستم های حسابرسی داخلی فعال است. اداره پولشویی هم در مجموعه ما مستقر است و این اداره پول های واریزی به حساب مدیران را زیر نظر دارد.") بعد حقوق بیش از یکصد میلیون تومانی پرداخت می کنید؟!! بقیه که مستقرند(!) چقدر میگیرند؟! اینجاست که آدم نمیدونه گریه کنه، بخنده، متاسف بشه، یا ...

 

 

*    چه بگم مگه میشه در این کشور دولت پول حقوق کار گران را ندارد ولی عده بنام بانک و بیمه و شرکت ها و. اینقدر دریافتی داشته باشند!!!!

 

*   حقوق ۲۰۰ میلیونی میگیرن بعد موقع دادن یارانه عزا میگیرند! جالبه

 

 

 *   جالبه بانک رفاه وام نمیده اگه هم بده با سود بسیار بالا.............

 

 

 *   منم بودم برای دادن حقوق مدیران و سهام داران که میلیارد میلیارد بگیرند سودهای بانکی را پایین میاوردم .

 

 

 *   اگه من هم 500 میلیون پاداش یک ماهم بود تا آخر عمر پولمو قرض الحسنه میگذاشتم .

 

 

 *   راستی پس حقوق آقای سیف چقدر هست ؟

 

 

*    این هم از دولت تدبیر و امید!!!

 

 

 *   مقایسه کنید این حقوق ها را با شعار دولتی ها ،سبد کالا ،قطع یارانه ها ،اقتصاد مقاومتی،افزایش حقوق ها و مستمریها بر اساس تورم،آوردن نان بر سر سفره مردم ،وام ازدواج و مسکن ،کارت خرید کالا و....

 

 

  *  حقوق این پزشک ها رو چیکار میخواید بکنید ماهانه دویصد میلیون میشه اونم تازه تو بیمارستان های دولتی

 

 

*    حرف دل خیلی از جوونا رو زدین.

 

 

 *   کاش پیگیری کنید در این خصوص که چرا در شهر تهران هیچکدوم از بانک ها وام ازدواج نمیدن

 

 

  *  فکرشو بکن اگه ماهی ۱۹۰ میلیون تومن قسط پرداخت کنه تازه ۱۰ میلیون براش باقی میمونه!

     

 

 *   چرا همه این فیش ها برای اسفند ماهه ؟

 

 

*    این هم یک بانک خصوصی به نام رفاه کارگران ولی به کام مدیرعامل و هیئت مدیره ...!

 

 

 *   واقعا که دست همه دولتی ها رو هم از پشت بسته...!

 

 

 *   این نور چشمی یعنی آقای صـ.. کسی نیست جز یار غار حسین فـ... که در سال ۸۸ در اوج نوسانات ارزی اقدام به تاسیس صرافی کردند . وی قبلا مدیر عامل بانک ملی بوده است!

 

*    دوستان عزیز در ایران قانون شفافیت اموال و دارایی مسوولین باید اجرا بشه وگرنه این مسایل تمام بشو نیست که نیست این دولت هم بخاری ازش بلند نمیشه.

 

 

*    از آقای وزیر اقتصاد جناب طیب نیا سؤال می کنم آیا اینگونه پرداخت که انجام شده مربوط به دولت قبل می باشد؟ مدیر عامل بانک رفاه که در زمان شما منصوب شده در این خصوص چه توضیحی دارید؟ درباره حقوق سرسام آور مدیران بیمه مرکزی ، دولت احمدی نژاد رو مقصر اعلام کردید ، این بار چه کسی مقصر است؟ آیا دولت دکتر احمدی نژاد مقصر است؟ لطفاً پاسخ دهید!

 

 

*    چند روز پیش مادربزرگ پیرمو بردم بانک رفاهی که اونجا مستمری میگیره که یه پنج تومن وام بهش بدن قسطشو از حقوقش کم کنن مادربزرگم اون پولو بده به من که تازه ازدواج کردم بزنم به یه زخمی..رییس بانک چنان پوزخندی زد بهمون که وام کجا بود بانک تو حقوق کارمنداش مونده..ما هم که شرمنده شده بودیم و تا بنا گوش قرمز فرار را بر قرار ترجیح دادیم..آره آقای رییس آره حق با توعه تو راس میگی ما دروغ میگیم...خدایی هم اون بالا هست بخورید اینقد تا بترکید به ریش ما جوونا هم بخندید.

 

 *   الان رو سر من شاخ می بینید؟

 

 

*    جالبه این مدیر عامل بانک خصوصی خوب بگیره مهم نیست .... نمیشه یک مدیر بخش خصوصی و خصولتی ماهی ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون بگیره و بعد بگیم شما مدیر دولتی ماهی ۵ تا ۱۰ میلیون بگیر !


منبع: جهان

 

کد مطلب: 16050

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر