تغییرات گسترده در صنعت نفت آغاز شد

ظاهرا همین روزها شاهد تغییرات گسترده در شرکت‌های وابسته به شرکت ملی نفت خواهیم بود به طوری که خبرهایی از تغییرات مدیران شرکت های مهندسی و توسعه نفت، نفت مناطق مرکز، پایانه‌های نفتی، فلات قاره و چند شرکت دیگر به گوش می رسد.

تغییرات گسترده در صنعت نفت آغاز شد

گیلان خبر: ظاهرا همین روزها شاهد تغییرات گسترده در شرکتهای وابسته به شرکت ملی نفت خواهیم بود به طوری که خبرهایی از تغییرات مدیران شرکت‌های مهندسی و توسعه نفت، نفت مناطق مرکز، پایانه های نفتی، فلات قاره و چند شرکت دیگر به گوش می رسد.

حتی برخی از منابع خبری اعلام کرده‌اند سلبعلی کریمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکز از هفته گذشته در محل کار خود حاضر نشده است و حتی گمانه زنی‌هایی از گزینه های جدید مدیریت در این شرکت بین کارمندان شرکت نفت مناطق مرکز مطرح شده است.

این تغییرات در حدی است که اخیرا شنیده شده است مدیرعامل شرکت نفت اروندان نیز از کارکنان خود خداحافظی کرده و خود را برای مدیریت در یک شرکت دیگر آماده می کند.

 طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سمت های دولتی٬ بسیاری از مدیران صنعت نفت که تعدادشان هم بسیار است باید سمت های خود را تا تاریخ 2 مرداد ماه ترک کنند در غیر این صورت مرتکب تخلف می شوند.

ظاهرا بخشی از این تغییرات به دلیل اجرایی شدن این قانون و بخشی نیز بی ارتباط به اجرایی شدن قراردادهای جدید صنعت نفت نیست که با این شرایط باید منتظر خانه تکانی گسترده در صنعت نفت باشیم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 17169

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر