رئیس کانون دفاتر پیشخوان در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

3مشکل اساسی دفاتر پیشخوان دولت

رئیس کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اشاره به مشکلات اساسی این دفاتر، از نرخ‌گذاری متفاوت خدمات،‌ عدم تناسب تعداد دفاتر با خدمات واگذار شده و عدم یکسان‌سازی دفاتر متعدد دستگاه‌ها انتقاد کرد.

 3مشکل اساسی دفاتر پیشخوان دولت

گیلان خبر: علی فلاح‌ حقیقی اظهار داشت: نرخ‌گذاری متفاوت خدمات،‌ عدم تناسب تعداد دفاتر با خدمات واگذار شده و عدم یکسان‌سازی دفاتر متعدد دستگاه‌ها از مهمترین دغدغه‌ها و مشکلات فعلی دفاتر پیشخوان خدمات دولت است که مدت‌ها بلاتکلیف مانده است.

رئیس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی توضیح داد: در حال حاضر بسیاری از خدمات در دفاتر پیشخوان در مقایسه با دستگاه ارائه‌دهنده اصلی با قیمت پایین‌تر ارائه می‌شود که برای مثال تفاوت قیمت درخواست کارت ملی در دفاتر پیشخوان و دفاتر اسناد رسمی از جمله این موارد است.

وی همچنین با انتقاد از عدم تناسب تعداد دفاتر با خدمات واگذار شده، گفت: در بسیاری از مناطق بیش از نیاز مجوز تاسیس دفتر صادر شده که به دلیل کافی نبودن تعداد خدمات، دفاتر با مشکل درآمد مواجه هستند.

فلاح حقیقی عدم تبدیل و یکسان‌سازی دفاتر متعدد ارائه کننده خدمت دستگاه‌های دولتی را از دیگر دغدغه‌های دفاتر پیشخوان دولت عنوان کرد و گفت: این مهم علیرغم پیش‌بینی در برنامه پنجم توسعه همچنان بر زمین مانده است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 19554

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر