معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری اعلام کرد

ثبت‌نام ۲۱۲هزار دستگاه ناوگان در سامانه سوخت حمل‌‌ بار شهری‌

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری گفت: تا هفته گذشته تعداد ۲۱۲ هزار دستگاه ناوگان در سامانه ناوگان حمل و نقل شهری نام‌نویسی کردند که از این تعداد حدود ۴۳ هزار دستگاه ناوگان پروانه فعالیت گرفتند.

ثبت‌نام ۲۱۲هزار دستگاه ناوگان در سامانه سوخت حمل‌‌ بار شهری‌

گیلان خبر: شهرام آدم‌نژاد اظهار داشت: ناوگانی که قصد فعالیت در حوزه درون‌شهری را دارند باید در «سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصیص سوخت ناوگان حمل بار شهری» به نشانی www.utcms.ir نام‌نویسی کنند.

وی ادامه داد: تا هفته گذشته ‌212 هزار دستگاه ناوگان در این سامانه نام نویسی کردند و از این تعداد حدود 43 هزار ناوگان پروانه فعالیت گرفتند.

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزود: حدود 2 سال است که کارگروه پیمایش بر اساس مصوبه هیئت وزیران توزیع سوخت را بر اساس عملکرد و سهمیه‌های پایه‌ای برای حمل و نقل درون شهری و برون شهری تنظیم کرده است.

وی ادامه داد: بخشی از حمل و نقل عمومی جاده‌ای کشور که بر اساس اسناد و اوراق بارنامه و صورت وضعیت در حال حمل و نقل هستند سوخت دریافت می‌کنند.

آدم نژاد اضافه کرد: وزارت کشور برای ناوگان درون شهری طرحی را آماده کرده است که در مرحله اول، شناسایی و در مرحله بعدی، صدور پروانه فعالیت و در مرحله بعد، اوراقی برای اسناد حمل را شامل می‌شود.

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل‌‌ونقل جاده‌ای افزود: امیدواریم تا شهریورماه امسال بقیه ناوگانی که قصد فعالیت در حوزه درون شهری را دارند حتما در این سایت نام‌نویسی کنند.

آدم نژاد‌ بیان کرد: کسانی که در این سایت نام نویسی نکنند سهمیه سوخت آنها کاهش می یابد، قطعاً اگر تا شهریورماه نام نویسی نکنند سهمیه آن‌ها به حداقل‌ترین میزان سهمیه خواهد رسید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28643

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر