فراخوان برگزاری نخستین جشنواره مبل ایرانی

شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته در راستای شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» و تقویت زمینه های تولید داخلی و صادرات، طراحان کشور را به شرکت در جشنواره طراحی مبلمان خانگی و اداری با عنوان «جشنواره طراحی مبلمان ایرانی» دعوت کرد.

فراخوان برگزاری نخستین جشنواره مبل ایرانی

گیلان خبر: عبارت طراحی ایرانی اصطلاحی برای بیان نقش آفرینی در حوزه فرهنگی، هنری و تمدن ایرانی است که به سبب خصوصیات معنایی، تصویری و فنی از فرهنگ های دیگر متمایز است.

هدف از این جشنواره ارائه طرح های جدید، ایده های نوآورانه، اجرایی و عملیاتی در زمینه های تعریف شده و بسترسازی برای معرفی و شناسایی طراحی ایرانی و ایجاد انگیزه در بین طراحان کشور برای معرفی طرح های اجرایی قابل تولید است.

این جشنواره در دو بخش «مبلمان خانگی» شامل انواع وسایل و تجهیزات مورد استفاده در فضای زندگی از تک صندلی تا سرویس کامل مبلمان، تجهیزات روشنایی و دکوراسیون و نیز «مبلمان اداری» شامل تمامی اجزای میز و صندلی، تجهیزات اداری و چراغهای روشنایی برگزار می شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه 15 شهریور ماه تعیین شده است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته به نشانی http://www.ncfdeco.com/farakhan مراجعه و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28644

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر