عرضه ابزار تازه برای رهایی از مزاحمان توییتری

توییتر در تازه‌ترین اقدام خود برای مقابله با افراد مزاحم و ایجاد آرامش برای کاربرانش، قابلیت های جدیدی را به این شبکه اجتماعی افزوده تا آنها بتوانند جلوی دریافت پیام اطلاع رسانی از حساب های ناشناس را بگیرند.

عرضه ابزار تازه برای رهایی از مزاحمان توییتری

گیلان خبر: توییتر تنظیمات فیلتر پیشرفته‌ای را اضافه کرده که به کاربران امکان می‌دهد تا جلوی ارسال پیام های اطلاع رسانی در مورد حساب های کاربری که تعقیبشان نمی‌کنند یا علاقه ای به دریافت اطلاعات در مورد آنها را ندارند، بگیرند.

کاربران از این طریق می توانند محتوای کم کیفیت و بی کیفیت برخی حساب های کاربری را هم فیلتر کنند و با انتخاب و گزینش برخی کلیدواژه ها ارسال پیام های اطلاع رسانی برای حساب کاربری خود را محدود کنند.

یکی دیگر از قابلیت های جالب تنظیمات جدید این است که کاربران می توانند جلوی ارسال پیام های اطلاع رسانی از حساب هایی که فاقد تصویر کاربر هستند را هم بگیرند.

با افزایش استفاده از توییتر و فیس بوک برای ایجاد مزاحمت برای کاربران و ارسال انبوهی از پیام های ناخواسته، مدیران این شرکت ها چاره ای جز افزودن تنظیمات جدید به منظور جلوگیری از آزار و اذیت افراد و حفظ حریم شخصی آنها نداشته اند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29225

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر