وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد

اعلام نتیجه کمیته بررسی حذف فروش اینترنت حجمی تا پایان مرداد

وزیر ارتباطات در اینستاگرام خود گفت: حذف فروش اینترنت حجمی، در حوزه اینترنت ثابت، در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد.

اعلام نتیجه کمیته بررسی حذف فروش اینترنت حجمی تا پایان مرداد

گیلان خبر: محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی  اینستاگرام، درباره زمان و چگونگی حذف فروش اینترنت حجمی گفت:‌ همانطور که قبلا هم توضیح دادم، موضوع حذف فروش حجمی اینترنت در حوزه اینترنت ثابت برای حمایت از کاربران در دستور کار این وزارتخانه  قرار دارد .

وی ادامه داد: به همین منظور نیز کمیته ای تشکیل شده و تا پایان مرداد ماه نتیجه بررسی و پیشنهاد این کمیته برای تصویب در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مطرح می شود و این گونه تصمیمات پس از تصویب کمیسیون قابلیت ابلاغ و اجرا پیدا می کند.

متاسفانه خبرنگار یک خبرگزاری، علیرغم توضیحات و تاکید بر موضوع، صرفا به جهت جلب مخاطب تیتر خبر را به گونه ای تنظیم کرده که گویا از ابتدای مرداد این طرح اجرا می شود و جالب آن که پس از توضیحات تکمیلی این وزارت نیز برخی دیگر از رسانه ها با انتخاب تیتر تکذیب کلی خبر، سعی در القای  دوگانگی در ذهن مخاطب کردند. به نظر می‌رسد برخی خبرگزاری ها و رسانه ها کماکان روش خود در زمان انتخابات را دنبال می کنند و سعی می کنند با ارائه تیتر های متفاوت و تشویش اذهان مخاطبان، تلاش های دولت برای مردم را مخدوش کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29228

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر