اصلاح شیوه احراز هویت و تکمیل پرونده مشترکان تلفن ثابت

چندی است برای احراز هویت و تکمیل پرونده مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات از مشترکان دارای پرونده ناقص می خواهد که مدارک لازم را به مرکز مخابراتی مربوطه تحویل دهند که اکنون ارائه تلفنی اطلاعات به شماره 2021 ممکن شده است.

اصلاح شیوه احراز هویت و تکمیل پرونده مشترکان تلفن ثابت

گیلان خبر: چندی پیش برخی مشترکان تلفن ثابت اعلام می کردند که از طرف شرکت مخابرات با آنها تماس گرفته شده و نقص مدارک پرونده اطلاع داده شده است.

در پیگیری فارس در این باره، داود زارعیان معاون شرکت مخابرات از احراز هویت و تکمیل پرونده مشترکان تلفن ثابت در سراسر کشور خبر داد و گفت: نداشتن شماره تلفن همراه، کد پستی و کد ملی از جمله نواقص پرونده محسوب می‌شود و قرار است در این مرحله تمامی اطلاعات مشترکان تکمیل شود.

در آن زمان، فارس نوشت: این اطلاع‌رسانی از طریق تلفن گویا به مشترکان انجام می‌شود و از مشترک خواسته می‌شود تا با مراجعه به مرکز مخابراتی مربوطه نواقص پرونده خود را تکمیل کند که این امر سختی هایی برای مشترکان دارد.

زارعیان در این باره وعده داد: به زودی امکان ارائه غیرحضوری این اطلاعات توسط مشترکان نیز فراهم خواهد شد تا مشترک از مراجعه حضوری بی نیاز شود.

امروز مخابرات منطقه تهران با اصلاح شیوه تکمیل مدارک پرونده مشترکان تلفن ثابت،  اعلام کرد: از این پس مشتریان تلفن ثابت منطقه تهران با تماس با سامانه 2021 و وارد کردن عدد صفر می توانند بدون مراجعه حضوری به مرکز مخابرات نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

مشترکان باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را به این سامانه ارائه کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31989

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر