حجت‌الاسلام سلیمی:

گرانی دلیل حذف گوشت از سبد اقشار کم‌درآمد

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت گوشت باعث آسیب پذیری اقشار کم‌درآمد می‌شود، گفت: دولت چاره‌ای برای افزایش قیمت گوشت بیندیشد.

گرانی دلیل حذف گوشت از سبد اقشار کم‌درآمد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت گوشت، اظهار داشت: برخی از محصولات دامی مانند گوشت، افزایش قیمت یافته و مسئولان ذیربط نیز فکری برای حل این موضوع نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت گوشت که جزو مایحتاج ضروری مردم است، باعث فشار آمدن به اقشار کم در‌آمد جامعه می‌شود، افزود: افزایش قیمت سبب می‌شود تا اقشار کم درآمد این محصول را از سبد خوراک خانواده حذف کنند که این اقدام به سلامت این خانوار‌ها آسیب وارد می‌کند.

نماینده مردم محلات در مجلس ادامه داد: با وعده و وعید دردی از مشکلات مردم درمان نمی‌شود و قدرت خریدشان با این حرف‌‌ها افزایش نمی‌یابد و باید کار عملی صورت گیرد، از آقای رئیس‌جمهور و تیم اقتصادی دولت و همچنین وزیر کشاورزی می‌خواهم چاره‌ای برای افزایش قیمت بیندیشند.

حجت الاسلام سلیمی تصریح کرد: در صورتی که وزرای مربوطه توجه‌ای به افزایش قیمت گوشت نکنند این مسئله را در قالب طرح سوال از وزرای مربوطه دنبال می‌کنم.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 32080

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر