پروانه استاندارد ۴ فراورده غذایی باطل شد+ اسامی

مدیر کل استاندارد استان تهران از ابطال پروانه استاندارد چهار فراورده غذایی و صدور پروانه برای ۱۴ فراورده دیگر، در ماه گذشته خبر داد.

پروانه استاندارد ۴ فراورده غذایی باطل شد+ اسامی

گیلان خبر: مسلم بیات در تشریح این خبر گفت: از ابتدای سال تاکنون برای 65 فراورده غذایی پروانه استاندارد، توسط کارشناسان این اداره‌کل در جلسات کمیته علایم، صادر شده‌است. در این راستا، کارشناسان در این جلسات و در یک ماه گذشته برای 14 فراورده زیر پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر کردند:

کره پاستوریزه در بسته‌بندی لفاف آلومینیوم با نام تجارتی بامگاه، نمک تصفیه‌شده یددار با نام تجارتی تیستی، پروتئین سویا با نام تجارتی تیستی، بستنی با نام تجارتی مظفر، کنسرو مرغ با نام تجارتی دارا، سوپ آماده و نیمه‌آماده با نام تجارتی دارا، فراورده یخی خوراکی با نام تجارتی نوبهار، آب سیب- آب انگور- نکتار آلبالو با نام تجارتی پاندا، آب لیموترش با نام تجارتی بابی‌نا، کنسرو سوسیس در آب نمک با نام تجارتی دارا، نکتار مخلوط میوه‌ها با نام تجارتی به‌تک، زعفران رشته‌ای با نام تجارتی زعفران عمید( استاندارد تشویقی).

در این مدت معین، همچنین پروانه استاندارد20فراورده غذایی به دلیل عدم احراز شرایط استاندارد ابطال شد؛ که چهار فراورده چیپس با نام تجارتی چیپس خش‌خش، چای سیاه - چای سبز – چای کیسه‌ای با نام تجارتی تعاون و دوغزال( به علت تعطیلی واحد)، در دو ماه گذشته پروانه استانداردشان باطل شد.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 32087

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر