افزایش محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی

محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی در گیلان افزایش یافت.

افزایش محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی

 گیلان خبر: محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی در گیلان افزایش یافت.
به گزارش گیلان خبر، پیرو مصوبه هیأت محترم دولت مبنی اصلاح و توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی، محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک این منطقه گسترش خواهد یافت.

براساس مصوبه قبلی هیأت محترم دولت درخصوص مجوز تردد خودرو خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی، محدوده تردد این خودروها، تا شعاع 50 کیلومتری هوایی از مرزهای این منطقه می باشد و با توسعه اراضی این منطقه در مصوبه جدید هیأت دولت، شاهد گسترش محدوده تردد خوردوهای منطقه آزاد انزلی خواهیم بود.

بنابراین گزارش با توسعه اراضی محدوده منطقه آزاد انزلی بخشهای دیگری از نقاط غربی، شرقی و جنوبی استان گیلان درحوزه تردد خودروهای خارجی پلاک منطقه آزاد قرار گرفته و این سازمان درنظر دارد با همکاری نهادهای ذی ربط، اقدامات لازم را برای اجرایی شدن افزایش محدوده تردد انجام دهد.

گفتنی است با پيگيريهاي صورت گرفته از سوی این سازمان و براساس تصويب نامه هيأت محترم وزيران که از سوی مهندس اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به این سازمان ابلاغ شده، كل محدوده  منطقه آزاد انزلی به 9600  هكتار افزایش یافت .

بنابراین گزارش در حال حاضر نقاط اصلي محدوده تردد  خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی مشتمل بر؛ مسير رشت به رودبار بعد از امام زاده هاشم، مسير رشت به تالش نرسيده به سه راه اسالم، مسير رشت به رودسر بعد از شلمان پاسگاه پليس راه وليسه بوده و نقاط فرعي محدوده تردد  نیز مشتمل بر؛  مسير بين شلمان به املش، مسير اطاقور به املش، مسير بين سياهكل به اسپيلي و مسير بين فومن به ماسوله می باشد.

 

کد مطلب: 381

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر