تمامی حساب‌های خزانه مسکن مهر پردیس، بلوکه شده است

مدیرعمران شرکت عمران پردیس گفت: امروز تمامی حساب‌های مسکن مهر پردیس، از سوی سازمان امور مالیاتی مسدود شد.

تمامی حساب‌های خزانه مسکن مهر پردیس، بلوکه شده است

گیلان خبر: سعید غفوری مدیر عمران شرکت عمران پردیس، اظهار کرد: متاسفانه سازمان امور مالیاتی شرق استان تهران با ادعای 11 میلیارد تومان بدهی مالیاتی سال 91 مسکن مهر پردیس، تمامی حساب‌های شرکت عمران پردیس را بلوکه کرده و سنگ جدیدی جلوی پای آنها انداخته است.

 وی در ادامه افزود: سازمان امور مالیاتی شرق تهران هفته گذشته به این شرکت مراجعه کرده و به دلیل بدهی مالیاتی، قصد پلمب این شرکت را داشته است.

 مدیرعامل شرکت عمران پردیس تصریح کرد: متاسفانه امروز حساب خزانه این دولت که تمامی آورده متقاضیان مسکن مهر به آن واریز می‌شده، بلوکه و حدود 680 میلیون تومان از آن برداشت شده است.

 غفوری تاکید کرد: این اقدام سازمان مالیاتی باعث شده است تا تمامی پیمانکاران پروژه‌ها کار خود را تعطیل کنند . درحال حاضر من نمی‌توانم، هیچ چکی به پیمانکاران پرداخت کنم.

 وی با اشاره به اینکه مسکن مهر نباید هیچ مالیاتی پرداخت کند، گفت: متاسفانه شرکت امور مالیاتی با این ادعا که ما از آماده سازی این پروژه‌ها مالیات دریافت می‌کنیم، تمامی حساب‌های ما را بلوکه کرده است.

 مدیرعامل شرکت عمران پردیس بیان کرد: پرداخت هرگونه مالیات از محل مسکن مهر غیرقانونی بوده و فقط باعث طولانی شدن این پروژه‌ها می‌شود، در حالیکه سازمان مالیات باید برای به اتمام رسیدن این پروژه عظیم که سال های طولانی زمان بر شده است همکاری کند.

 غفوری یادآور شد: پس از گذشت 9 ماه از سال  به دلیل دریافت نکردن هرگونه یارانه مسکن مهر و اسناد خزانه اسلامی که در بودجه سال 96 لحاظ شده است، هم اکنون شرکت عمران پردیس در شرایط مالی نامناسبی قرار دارد  و همین موضوع باعث شده اجرای زیر ساخت و روبناهای مسکن مهر پردیس  با مشکل مواجه شود.

 

 منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 40907

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر