مدیرعامل بانک ملی خبر داد

پرداخت سود 6 درصد به سپرده‌های ارزی

مدیرعامل بانک ملی گفت: بانک ملی ایران به سپرده های ارزی سود 6 درصد سالانه پرداخت می‌کند و در زمان نیاز نیز موجودی آن را به صورت ارزی بازمی‌گرداند.

پرداخت سود 6 درصد به سپرده‌های ارزی

گیلان خبر: به نقل از بانک ملی، محمد رضا حسین زاده با تاکید بر این که مردم نباید گرفتار هیجانات بازار ارز شوند، اظهارداشت: روند بازار و نیز تجربه های گذشته نشان می دهد که این نوسانات پایدار نخواهد بود و قیمت ها به شرایط قبل بر می گردد.

وی با بیان این که افتادن افراد عادی در دام افزایش هیجانی نرخ ارز می تواند آنها را به شدت متضرر کند، افزود: بانک ملی ایران به سپرده های ارزی سود 6 درصد سالانه پرداخت می کند و در زمان نیاز نیز موجودی آن را به صورت ارزی بازمی گرداند، بنابراین بهترین روش برای حفظ ارزش پول و کسب سود متعارف، افتتاح سپرده ارزی است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که حباب قیمتی ارز به زودی از بین خواهد رفت، گفت: با مداخله بانک مرکزی، این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

حسین زاده همچنین به کسانی که بازار سکه را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند پیشنهاد کرد از نرخ های کاذب موجود در بازار دوری کرده و به جای آن سکه‌های پیش فروش شده توسط بانک مرکزی که از سوی بانک ملی ایران توزیع می‌شود را انتخاب کنند.

به گفته وی، این روش سرمایه گذاری تضمین شده است و حفظ ارزش پول را با روشی مطمئن ممکن می‌کند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 41391

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر