ارائه وام‌های خرید به کارگران و بازنشستگان برای حمایت از کالای ایرانی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارائه تسهیلات ویژه به کارگران و بازنشستگان جامعه در راستای حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

ارائه وام‌های خرید به کارگران و بازنشستگان برای حمایت از کالای ایرانی

گیلان خبر: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ با اشاره به اهمیت شعار حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: اگر حمایت از کالای ایرانی را یک فرآیند در نظر بگیریم، این فرآیند دارای دو طیف است.

ربیعی افزود: یک طیف این فرآیند بحث نیروی کار و مهارت آن است و در این راستا کارگران می‌توانند با افزایش کیفیت کار خود و با مهارت آموزی برای افزایش قدرت رقابتی کالای ایرانی نقش موثری را ایفا کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه با حمایت از کارگران می‌توان در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی قدم برداشت، گفت: با افزایش تولیدات و به مرحله استاندارد رساندن آن‌ها و همچنین استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا می‌توانیم فضای رقابتی مناسبی را برای کالاهای ایرانی در سطح جهان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه طرف دیگر این فرآیند بازاریابی و قدرت خرید ایرانی‌ها قرار دارد، افزود:کارگران در دو طیف این فرآیند قرار گرفته‌اند، چراکه قشر قابل توجهی از جامعه را کارگران تشکیل می‌دهند.

ربیعی خاطرنشان کرد:برای افزایش قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در جامعه در جهت خرید کالای ایرانی برنامه ریزی‌های مناسبی را انجام داده‌ایم و در این راستا به ارائه وام‌های متعدد خرید و تسهیلات ویژه با نرخ کم به آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران مصرف کننده عمده کالای ایرانی هستند، گفت: کارگران در حمایت از کالای ایرانی نقش موثر و بسزایی دارند، چراکه با حضور و فعالیت این کارگران می‌توانیم کالای ایرانی را به چنان سطحی از کیفیت و رقابت‌پذیری در دنیا برسانیم که بتواند سهمی شایسته از بازارهای جهانی را از آن خود کند.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 43625

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر