مدیرعامل بانک مسکن:

افزایش 38 درصدی حجم پرداخت تسهیلات در بخش مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از افزایش بیش از 38 درصدی حجم پرداخت تسهیلات تازه در بخش مسکن در ۶ ماهه اول امسال خبر داد و گفت: ۹هزار میلیارد تومان تسهیلات در بخش مسکن پرداخت شد.

افزایش 38 درصدی حجم پرداخت تسهیلات در بخش مسکن

گیلان خبر: ابوالقاسم رحیمی انارکی در دومین همایش مدیران بانک مسکن اعلام کرد: مجموعه ی مدیران، روسای ادارات، کارشناسان و کارمندان بانک مسکن ماموریت دارند در ماه های باقی مانده از سال 97 برای تطبیق با شرایط جدید اقتصادی یک ماموریت محوری را به طور کامل به سرانجام برسانند.

وی تصریح کرد: در این همایش، از یک برنامه ی 7 محوری برای تحقق اهداف مرتبط با افزایش بهره وری در بانک مسکن از سوی مدیران ستادی برای مدیران استانی بانک رونمایی می شود. بر اساس این برنامه پرسنل بانک مسکن در سطوح مختلف آموزش های فراگیر برای بهره وری فرا خواهند گرفت.

*التهابات در بازار های ارز، سکه، طلا، مسکن و خودرو

رحیمی انارکی با بیان اینکه بانک مسکن در دو حوزه ی جذب منابع و پرداخت تسهیلات در نیمه ی اول امسال به رغم فشارهای اقتصادی توانست روند رو به رشد را ثبت کند، افزود: التهابات در بازار های ارز، سکه، طلا، مسکن و خودرو از یک سو و همچنین فشارهای بین المللی و تحریم های ظالمانه از سوی دیگر، اقتصاد کشور را در نیمه اول امسال تحت تاثیر قرار داد اما تدبیر و تلاش شما مدیران بانک و همکاری و همراهی سایر نیروهای سازمانی بانک مسکن در 6 ماهه ی اول امسال باعث شد مسیر تامین مالی بخش مسکن و ساختمان با موفقیت از این التهابات عبور کند.

مدیرعامل بانک مسکن افزایش بیش از 38 درصدی حجم پرداخت تسهیلات تازه در بخش مسکن ( معادل 9 هزار میلیارد تومان) را نتیجه ی این تلاش ها دانست.

*به نرخ مصوب شورای پول و اعتبار پایبند بوده و هستیم

رحیمی انارکی با اشاره به اینکه بانک مسکن در طول همه ی سال های اخیر وارد مسابقه ی مخرب نرخ سود بانکی نشد، گفت: ما همواره به نرخ مصوب شورای پول و اعتبار پایبند بوده و هستیم. این تعهد تکلیف شما مدیران استانی را برای نوآوری در جذب منابع سنگین تر می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به گزارش ارزیابی عملکرد بانک اشاره کرد و گفت: در این گزارش 40 شاخص مبنای ارزیابی بانک قرار گرفت که در 18 شاخه تحقق بیش از 70 درصدی اهداف اتفاق افتاده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45700

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر