عباسی در دانشگاه آزاد کرمانشاه:

اگر رئیس‌جمهور کاره‎ای نیست چرا در انتخابات تبلیغات می‌کنید؟

رئیس اندیشکده یقین گفت: بسیاری اعلام می‌کنند که رئیس جمهور، وزرا و نمایندگان مجلس هیچ کاره‌اند، اگر هیچ کاره است، چرا موقع انتخابات تبلیغ می‌کند؟!

اگر رئیس‌جمهور کاره‎ای نیست چرا در انتخابات تبلیغات می‌کنید؟

گیلان خبر: مراسمی روز دانشجو با محوریت همایش جوان انقلابی در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار و در این مراسم حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین با موضوع معماری ایدئولوژیک ایران به سخنرانی پرداخت.

 
حسن عباسی در این مراسم گفت: در گفتار، اقتصاد ایران اقتصادی مقاومتی است، ولی در عمل اقتصاد ما مکتب نیولیبرال است. چرا اسم جمهوری اسلامی در کنار ایران قرار دارد، ولی روش نیولیبرالیسم است!

وی افزود: آقای روحانی گفته که مخالفین FATF از جیب مردم هزینه می‌کنند و اگر تصویب شود ۲۰ درصد هزینه‌ها پایین می‌آید. U-TURN از سال ۸۷ از معاملات ایران حذف شده است. رهبری اعلام کرده در برجام باید ایران از شرایط ویژه خارج شود و U-TURN بازگردد، ولی ظریف اعلام کرد که در برجام به U-TURN پرداخته نشده است.

رئیس اندیشکده یقین اضافه کرد: روحانی معتقد است باید کاری کنیم که برای طرف مقابل صرفه نداشته باشد که ما را تحریم کند، خرم گفته نباید روی موشک شعار بنویسیم و اگر اینکار را انجام دهیم ناراحت می‌شوند.

عباسی ادامه داد: آمریکا رو به افول است. والراشتاین در سفر به ایران اعلام کرد که به من گفتند از افول آمریکا نگویم. در مقابل دولت اعلام کرد تمام مشکلات به دلیل ارتباط با غرب است. البته ناگفته نماند که ظریف نیز اظهار داشته کسانی که مخالف پولشویی هستند، خود مشکل پولشویی دارند.

وی اظهار داشت: بسیاری اعلام می‌کنند که رئیس جمهور و وزرا و نمایندگان مجلس هیچ کاره اند و تمام کار‌ها دست رهبریست، پس اگر تمام کار‌ها دست ایشان است، چرا موقع انتخابات شروع به تبلیغات می‌کنند. رئیس جمهور دولت اصلاحات نیز گفته بود که رئیس جمهور تدارکاتچی است!
 
//اگر رئیس جمهور هیچ کاره است، چرا موقع انتخابات تبلیغات می‌کند/ خاتمی نیز گفته بود که رئیس جمهور تدارکاتچی است

 

 

منبع: جهان

کد مطلب: 46934

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر